• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

eye

245

14.06.2024 14:30

Громада 1

img

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

Гуртожиток Управління міського господарства  Покровська, що на вулиці Олександра Кошиця (колишня вул.Ольшанського) – це приклад того, як спільними зусиллями можна створити комфортні умови для тих, хто через бойові дії був змушений шукати прихистку в інших містах. 

Загалом цей заклад розрахований на 63 особи. Він має 21 кімнату, кухню, пральню та душові. Зараз в гуртожитку мешкає 48 людей.

За час війни в будівлі проведено капітальний ремонт покрівлі, встановлено нові пластикові двері та вікна, замінено систему опалення, включно з трубопроводами та радіаторами. Наразі триває ремонт на першому поверсі – у кімнатах, де безпосередньо мешкають люди, оновлюється тиньк та покриття на підлозі.

Велика підтримка в цьому питанні надійшла від благодійних організацій ADRA, ГО «Аваліст», Hungarian Interchurch Aid та ГО «Авдіївська платформа спільних дій», які допомогли з будматеріалами та побутовою технікою.

«Всі роботи, які ви бачите, зроблені власними силами наших працівників, без залучення підрядних організацій та без зайвих витрат. Велика вдячність багатьом гуманітарним організаціям, які надали нам матеріали – від вікон та дверей до іншого необхідного обладнання», – зазначив начальник Управління міського господарства Андрій Тітов.

Покровська міська військова адміністрація також активно підтримувала проєкт, зокрема, із  закупівлею меблів, електрообладнання та холодильників.

Завдяки спільним зусиллям гуртожиток стає комфортним місцем проживання для внутрішньо переміщених осіб, які очікують на евакуаційний потяг та мають потребу в місці для перепочинку.

«Велика заслуга у відновленні гуртожитку належить заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо та Олені Харчевній, які керували цим напрямком. Роботи тривають, і перший поверх вже готовий. Є плани завершити в цьому році ремонт на другому поверсі, зокрема санвузлів та кухні, а потім перейти до ремонту жилих кімнат. Взагалі будівля вже зараз є дуже комфортною», – поділився планами заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА

Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей. Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громад

eye

23

Громада 1

12 липня 2024 14:05

До річниці трагедії: у Покровську встановлять меморіальні дошки загиблим внаслідок обстрілу покровчанам

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулося засідання комісії з розгляду питань встановлення та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних та інформаційних дощок на території Покровської ТГ.

eye

27

Громада 1

12 липня 2024 12:30

Реалізація програми підтримки підприємців: визначено ще одного претендента на відшкодування ставок по кредиту

Покровська МВА спільно з АТ «Ощадбанк» впровадили Програму підтримки малого та середнього бізнесу, в рамках якої місцеві підприємці мають нагоду отримати кредит на розвиток бізнесу, відсотки за яким будуть погашатися з місцевого бюджету.

eye

107

Громада 1

10 липня 2024 17:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію