• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Герої тилу: від роботи газозварника Сергія Сухая залежить стале водозабезпечення мешканців громади

eye

173

14.06.2024 11:34

Новини громад

img

У непростих умовах воєнного часу, коли кожен день приносить нові виклики та труднощі, багато мешканців Покровська залишаються на своїх робочих місцях, продовжуючи працювати на благо громади. 

Ці люди — справжні герої комунальної сфери, завдяки яким мешканці отримують якісні послуги. 

Сьогодні ми розповімо про одного з таких героїв — Сухай Сергія Івановича, електрогазозварника 5 розряду дільниці з ремонту та експлуатації водопровідних мереж м. Покровськ «Північна» КП «Покровськводоканал».

Сергій Іванович працює на підприємстві з 2007 року, але свою професію він освоїв ще в 1998 році після завершення навчання. За цей час він став досвідченим фахівцем, який завжди підходить до роботи зважено та зосереджено, виконуючи завдання швидко, якісно і надійно.

Сергій працює у бригаді з восьми осіб, де кожен підтримує один одного, аби досягти позитивного результату і забезпечити комфорт мешканців громади. Зараз, основним завданням Сергія та його колег є заміна старих металевих труб на сучасні пластикові. Вони виконують роботи з різки металу, зварювальні та підготовчі роботи для безперебійного водозабезпечення мешканців.

Сергій розповідає, що на підприємстві створені гідні умови праці та забезпечується стабільна заробітна плата. Керівництво завжди прислухається до своїх співробітників, забезпечуючи всі необхідні умови для ефективної роботи. В умовах війни збереження стабільності та комфорту в житті кожного є надзвичайно важливим.

Під час роботи на підприємстві, Сергій Іванович отримував нагороди за свою діяльність. До Дня працівників житлово-комунального господарства у 2015-му та 2020-му роках його було відзначено  Почесними грамотами Покровської міської ради. 

«Кожен з нас виконує свій обов'язок перед батьківщиною. Дякуємо хлопцям з ЗСУ за те, що захищають нас. Ми своєю чергою робимо свою роботу на совість, адже потрібно працювати не дивлячись ні на що. Йдемо до перемоги всі разом», — зазначає Сергій Іванович.

Його історія — це яскравий приклад відданості своїй праці, патріотизму та професіоналізму людини, яка не здається навіть у найважчі часи. Завдяки таким людям, як Сергій Іванович, наша громада продовжує жити й розвиватися, попри найскладніші умови сьогодення.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

87

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію