• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Придатний до експлуатації: «мирноградський міст» ремонтуватимуть після нашої перемоги

eye

180

14.06.2024 09:10

Новини громад

img

Попри те, що в країні триває війна, Покровська громада продовжує працювати над оцінкою пошкоджень та плануванням відновлення, щоб після закінчення бойових дій максимально швидко розпочати реконструкцію та повернення в експлуатацію пошкодженого майна.

Один з таких об’єктів - шляхопровід біля станції «НОВА», для обстеження якого було запрошено фахівців із київського Державнго підприємства «Національний інститут розвитку інфраструктури» (ДП «НІРІ»). За попередніми висновками, міст визнано придатним для використання.

«Після завершення війни цей міст ми повністю відремонтуємо. Зараз є рух автомобілів в обох напрямках, цього наразі вистачає, тому ремонтних робіт поки не буде», — повідомив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель.

Загалом, плани на відновлення інфраструктури в Покровській громаді після війни масштабні. Існують великі задуми на відновлення всіх будівель та інших об'єктів інфраструктури після завершення бойових дій. Однак в умовах поточної ситуації ремонтні роботи не є пріоритетом, оскільки основні зусилля зосереджені на підготовці громади до осінньо-зимового періоду та усуненні наявних пошкоджень будівель, придатних до подальшого використання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

94

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

42

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію