• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Шановна журналістська спільнота Покровської громади!

eye

268

06.06.2024 09:10

Громада 1

img

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня журналіста.

Сьогодні, як ніколи, має вагу ваше слово, яке є голосом правди. Воно додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла.

Кожний з вас на своєму робочому місці творить історію сьогодення – без прикрас, правдиво і об’єктивно відображаючи сучасність. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійна відданість справі здобули широке визнання і шану великої аудиторії читачів і шанувальників вашого таланту серед мешканців усієї Донеччини, зокрема, Покровської громади. 

Зичимо вам, аби ваша красномовність отримувала гідний відгук в серцях і душах численних шанувальників вашого журналістського таланту. Нехай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, Бажаємо, щоб небо над вашими головами було мирним та чистим, і хмари сумнівів та розчарувань ніколи не затьмарювали його. Нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі літа.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Постгероїчне лідерство в умовах криз та війни: Сергій Добряк взяв участь у тренінгу з ефективного менеджменту

Для посадових осіб місцевого самоврядування Донецької області в м.Києві відбувся триденний тренінг з управлінської взаємодії, ефективної побудови команди та її ефективності у досягненні цілей.

eye

95

Громада 1

23 липня 2024 10:30

Фонд ООН у галузі народонаселення надав допомогу жінкам та дівчатам у Покровську

Нещодавно Маджід Рафіхі, координатор з екстреного реагування Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, відвідав транзитний центр (шелтер) у м. Покровську

eye

43

Громада 1

23 липня 2024 09:30

Покровський Динасовий Завод святкує своє 90-річчя

Сьогодні Покровський Динасовий Завод відзначає свій 90-річний ювілей. З нагоди цього свята начальник Покровської МВА Сергій Добряк привітав працівників заводу та вручив грамоти й подяки за їхній вагомий внесок у розвиток підприємства.

eye

57

Громада 1

22 липня 2024 18:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію