• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Турбота про найменших громадян: триває робота CIMIC з підтримки маленьких мешканців громади  

eye

204

31.05.2024 19:00

Новини громад

img

Напередодні Дня захисту дітей офіцери підрозділу цивільно-військового співробітництва одного з угруповань, що виконує завдання на Донеччині, разом із фахівцями Покровського центру соціальних служб Донецької області потурбувалися про подарунки дітям, родини яких через бойові дії опинились у складних життєвих обставинах. 

Сьогодні юні мешканці Покровської громади замість щасливого і безтурботного дитинства отримують життя серед жахів війни і тому особливо потребують захисту, підтримки та уваги. 

З подарунками та позитивними емоціями працівники Покровського центру соціальних служб разом з офіцерами ЦВС відвідали 12 родин, в яких виховуються діти віком від 6 до 17 років. 

«Робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, а особливо з родинами полеглих у бою героїв, в яких виховуються діти, є одним з пріоритетних напрямів діяльності центру соціальних служб, діяльність якого спрямована на консультування, соціальний супровід, психологічну підтримку та надання будь-якої допомоги. Дякуємо представниками підрозділу цивільно-військового співробітництва за турботу та свято, подароване дітям», – зазначила директорка Центру Тетяна Кірсанова. 

За словами самих офіцерів СІМІС, захист і підтримка постраждалих від війни в Україні, особливо дітей, має бути першочерговим завданням. Підтримка один одного у ці нелегкі часи – це те, що відрізняє нас від ворога.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію