• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська МВА підтримує ВПО, які захищали країну: прийнято рішення про грошову компенсацію за житло

eye

166

31.05.2024 15:00

Громада 1

img

Сьогодні під керівництвом заступниці начальника Покровської міської військової адміністрації Наталії Іваньо та за участю заступниці Маргарити Ідрісової, відбулося чергове засідання комісії щодо нарахування та виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. 

На засіданні було розглянуто 2 звернення про призначення грошової компенсації на суму 3 856 926,64  грн. та прийнято позитивне рішення.

За 1 заявою комісія розглянула внесення зміни в попереднє рішення  у зв'язку з набуттям групи інвалідності у членом сім'ї. Відповідно до ПОСТАНОВИ Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 р. № 280 "Питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України", якщо у членів сім'ї або заявника наявна група інвалідності, в розрахунок грошової компенсації враховуються додатково 10 кв.м жилої площі на кожну особу з інвалідністю без зміни черговості на отримання компенсації.

Документи на отримання компенсації приймає до розгляду Управління соціального захисту. До речі, там же відкрито офіс Ветерана для консультування з різних питань.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію