• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

eye

137

25.05.2024 17:15

Громада 1

img

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

24 травня завдяки плідній співпраці та взаємодії фахівців різних рівнів вдалося успішно евакуювати родину, яка отримувала соціальну послугу «догляд вдома» в територіальному центрі соціального обслуговування Покровської міської ради. 

Так, мати та донька тепер перебувають у безпечному регіоні України, де вони зможуть залишатися до закінчення воєнного стану в комфортних умовах.

 

Організація цієї евакуації стала можливою завдяки зусиллям багатьох людей і організацій. За сприянням Покровської міської військової адміністрації, зокрема заступниці очільника громади Наталії Іваньо та начальника Управління стратегічного планування, зовнішніх зв’язків та комунікацій Олега Фролова, вдалося швидко та ефективно організувати всі необхідні заходи для безпечного переміщення родини.

Важливу роль у цій евакуації відіграли також Благодійний фонд «Схід SOS», Вінницька обласна військова адміністрація та керівництво Тиврівського геріатричного пансіонату.

Кожна з цих організацій зробили свій внесок у те, щоб евакуація пройшла оперативно та безпечно. Ми дякуємо всім, хто бере участь у таких ініціативах, і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю в майбутньому.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію