• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

eye

172

25.05.2024 12:10

Новини громад

img

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

Попри те, що війна триває, українська влада, експерти та партнери вже активно розробляють плани повоєнного відновлення України. Тож на заході, який об’єднав експертів-будівельників, представників профільних міністерств та комітетів ВРУ, народних депутатів України, бізнес-спільноту, міжнародних партнерів, були обговорені поточні виклики галузі та ефективна координація зусиль задля майбутньої відбудови України.

До обговорення приєдналися:

Яакко Лехтовірта, Посол Фінляндії в Україні 

Антті Вянська, Спеціальний уповноважений з питань відновлення та підтримки України в Міністерстві закордонних справ Фінляндії 

Олена Шуляк, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, Голова партії «Слуга Народу» 

Віталій Кіндратів, Заступник Міністра економіки України 

Наталія Дюжилова, Заступник Голови Державної інспекції архітектури та містобудування України 

Єгор Фаренюк, Директор ДУ «Фонд енергоефективності» 

Алла Комісаренко, Заступник Голови правління Укрфінжитло

У рамках розширеного засідання Ради директорів КБУ відбулась й презентація проєкту GIZ щодо просування енергоефективності (зеленої відбудови). Учасниками були розглянуті питання екології та використання зелених підходів у будівництві.

За словами Сергія Моісеєнко, який входить до складу ініціативної групи Покровської громади, що вивчає досвід трансформації України, «зелена» енергетика має стати однією з пріоритетних галузей у розбудові країни у післявоєнний період.

«Багато корисної інформації та інструментів, за допомогою яких влада та бізнес планують процеси відбудови України. Крім того, вдалося поспілкуватись з представниками бізнес-спільноти щодо вирішення гуманітарних питань. Зокрема, говорили про одну з найбільш гострих потреб Покровської громади – забезпечення мешканців питною та технічною водою. Розглядаємо реалізацію проєктів, які дозволять допомогти в вирішенні цього питання», - зауважив Сергій Моісеєнко.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

20

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

31

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

35

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію