Начальник Покровської міської військової адміністрації Сергій Вікторович Добряк

Начальник військової адміністрації

Керівник військової адміністрації Сергій Добряк зустрівся з мешканцями громади під час особистого прийому

Сьогодні мешканці Покровська мали змогу особисто звернутися з наболілими питаннями до начальника Покровської МВА Сергія Добряка. На прийомі також були присутні заступники очільника громади, керівники структурних підрозділів та організацій міста.

25 квітня 2024 12:23

Стан справ у громаді обговорили під час спільної наради керівники Покровської МВА

Сьогодні, 24 квітня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів нараду із заступниками, темами для обговорення на якій стали: безпекова ситуація в громаді, робота соціальних і комунальних установ міста.

24 квітня 2024 15:00

Спеціаліст Покровської МВА отримав відзнаку Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

За особистий внесок у створення Єдиного державного реєстру адрес України під час воєнного стану спеціаліста сектору з питань містобудівного кадастру та земельних відносин Сергія Гринду нагороджено почесною Подякою.

22 квітня 2024 09:31