• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

pic
  • Контакти
  • Інформація
Адреса

м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка, 161
 

 

Директор: Остряніна Інеса Леонідівна

Графік роботи

Пн-Пт – з 8:00 до 18.12

Обідня перезва з 12:00 до 12:30

E-mail:

centrkrasn@ukr.net

 

На виконання Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров`я у Вінницькій, Дніпропетровський, Донецькій областях та місті Києві», завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 рр. «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та Національного плану дій затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012р. № 187 щодо реформування медичного обслуговування здійснено розмежування первинного та вторинного рівню надання медичної допомоги.

 

Проведена структурно-організаційна та функціональна перебудова системи медичного обслуговування, здійснений перерозподіл ресурсів між закладами охорони здоров’я, що надавали вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу та створений КП «Центр ПМСД» Покровської міської ради Донецької області із статусом юридичної особи, який розпочав свою роботу з 3 січня 2012 року.

 

В своїй діяльності Центр керується: Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» із внесеними до нього змінами, Статутом КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області, який затверджений рішенням міської ради від 24.05.2018 р. № 7/55-24 та зареєстрований в управлінні Державної реєстрації, договорами «Про медичне обслуговування населення шляхом надання первинної медико-санітарної допомоги», які укладаються щорічно між Покровською міською радою та КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області.

 

Також Центр має Положення про створення закладу, затверджений рішенням міської ради від 28.09.2011р. № 6/11-9, довідку про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств, організацій України, ліцензії, на право здійснення діяльності відповідно до профілю та завдань, зокрема:
- на медичну практику з терміном дії – безстроково;
- на господарську діяльність з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів (АД № 039409) з терміном дії від 2012 року, а також документи, що підтверджують право користування землею, приміщеннями та обладнанням необхідним для надання медичної допомоги.

 

В 2015 році експертною групою Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації проведена експертиза відповідності стандартам акредитації та професійної діяльності за результатами якої Центр отримав статус медичного закладу першої кваліфікаційної категорії. Серія ДДОЗ № 000057, термін дії - до 29.12.2018 р.

 

В Центрі наявний Колективний договір, є припис про відповідну реєстрацію в органах місцевого самоврядування, який діє до 01.03.2018 року, Правила внутрішнього трудового распорядку, які є в усіх структурних підрозділах.

 

Наявна номенклатура справ, яка погоджена з архівним відділом міської ради. Формування документів, їх внутрішній та зовнішній обіг здійснюється у відповідності до затвердженої Інструкції з діловодства, яка розроблена згідно до Типової інструкції з діловодства в органах виконавчої влади.

 

До структури КП «Первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області увійшли 6 лікарських амбулаторій , одна з яких є у складі Центру, інші розгорнуті в містах та смт.Покровської міської ради з урахуванням системи розселення та потреб населення у медичному обслуговування, забезпечення рівності та доступності первинної медико–санітарної допомоги і які діють згідно до Положення про лікарську амбулаторію та поставленими перед структурними підрозділами завдань.

 

Лікарські амбулаторії розгорнуті в усіх містах та найбільших смт. Покровської міської ради зокрема:

•    Амбулаторія № 1. м. Покровськ, вул.Маршала Москаленка, буд. 161
•    Амбулаторія № 2. м. Покровськ, вул. Поштова, буд. 34
•    Амбулаторія № 3. м. Покровськ, м-н Шахтарський, буд. 26г
•    Амбулаторія № 4. смт. Родинське, вул.Запорізька, 5а
•    Амбулаторія № 5. смт. Шевченко, вул.Центральна, буд. 1
•    Амбулаторія № 6. м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 20

Надання первинної медико-санітарної допомоги здійснюється в амбулаторних умовах за вільним вибором пацієнта.

 

Функції Центру:

- надання первинної медичної допомоги, у т.ч. невідкладної, у визначеному законодавством порядку;
- забезпечення керованості та безперервності медичної допомоги;
- забезпечення права громадян на вільний вибір лікаря, що надає первинну медико-санітарну допомогу;
- забезпечення дотримання стандартів та уніфікованих клінічних протоколів медичної допомоги;
- розробка планів розвитку первинної медико-санітарної допомоги на території Покровської міської ради;
- вивчення, аналіз і прогнозування показників стану охорони здоров’я населення та участь у розробці заходів, спрямованих на збереження і покращення здоров’я населення;
- медична практика;
- та інші.

 

За межами робочого часу Центру невідкладна допомога надається службою швидкої медичної допомоги.

 

Порядок та обсяг надання медичних послуг визначається лікарем загальної практики-сімейним лікарем. Він є головним координатором медичних маршрутів пацієнта.

 

Разом з тим, пацієнт може звернутися до закладу вторинної медичної допомоги без направлення лікаря самостійно за умови: необхідності надання екстреної медичної допомоги; раптове погіршення стану здоров'я дітей у будь-якому віці; ускладнення вагітності та післяпологового періоду; до лікаря акушера-гінеколога, лікаря-стоматолога та при добровільному ВІЛ-консультуванні.

 

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Від тепер пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

 

Комунальне підприемство  «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Покровської міської ради у м. Покровськ інформує громадян про реалізацію програми "Доступні ліки". 

 

ЯК ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНІ ЛІКИ? 

 

Покрокова інструкція: 
1.    Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт
2.    Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».
3.    Отримайте ліки безкоплатно або з частковою доплатою за рецептом.
Вартість ліків повністю або частково оплачує держава. У програмі беруть участь лише монопрепарати (які містять лише одну діючу речовину). 

 

ДЕ ОТРИМАТИ ЛІКИ? 
 

Пацієнт може обміняти рецепт на ліки у будь-якій аптеці, що підписала договір з місцевим органом влади (закладом охорони здоров'я), долучилася до програми і має наліпку "Доступні ліки". Отримати послугу можна за наступними адресами:
 

1

ТОВ"САЛЮС ФАРМ"

м.Покровськ, вул. Європейська, 30

099-483-49-45

   

м.Покровськ вул. Маршала Москаленка, 161

095-633-68-09

   

м.Покровськ,м-н Шахтарський,30

099-156-35-42

2

ТОВ "Арника"

м.Покровськ,м-н Південний,1а

050-300-33-66

   

м. Покровськ, вул. Центральна, 147

050-300-33-10

   

м. Покровськ, прт. Шахтобудівельників, 12/3

(06239)2-33-71

   

м. Покровськ, вул. Степана Бовкуна, 20

050-155-78-69

   

м.Родинське,вул. Запорізька,5

(06239)4-06-03

3

ТОВ "Вітанія"

м.Покровськ,вул. Маршала Москаленко,144/1

099-260-24-24

4

ТОВ "Ваша аптека"

м.Покровськ,вул. Маршала Москаленко,161, 1 поверх

050-987-36-84


Більш детальну інформацію можна за посиланням:

http://moz.gov.ua/dostupni-liki

http://liky.gov.ua/

Контакт-Центр

0 800-300-101 krs.v@dn.gov.ua icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

50,00%

16,67%

16,67%

16,67%

Триває до 31/12/2020