• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги"

pic
  • Контакти
  • Інформація
  • Фінансова звітність
Адреса

м. Покровськ, вул. Маршала Москаленка, 161
 

 

Директор: Остряніна Інеса Леонідівна

Медичний директор: Васіна Світлана Сергіївна

Графік роботи

Пн-Пт – з 8:00 до 18.12

Обідня перезва з 12:00 до 12:30

E-mail:

centrkrasn@ukr.net

 

Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради – це заклад охорони здоров’я, який один з перших в Україні запровадив медичну реформу та успішно працює в нових умовах. 


На підставі рішення Покровської ради Донецької області від 20.12.2017 р. №7/48-6 «Про реорганізацію Комунальної медичної установи» Центр первинної медико санітарної допомоги»  02.04.2018 року Комунальну медичну установу «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  було реорганізована шляхом перетворення у Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області (далі-КП «ЦПМСД») . Між КП «ЦПМСД» та Національною службою здоров’я України був укладений договір про медичне обслуговування населення, відповідно до якого лікарі та медичні сестри, які утворили команди з надання первинної медичної допомоги, обслуговують пацієнтів.


Персонал КП «ЦПМСД» - 192 осіб. Із низ 40 лікарів, 95 осіб з числа середнього медичного персоналу.

Заклад обслуговує  59420 пацієнтів, із них  13000 діти.


Виконуючи свою роботу, медичний персонал КП «ЦПМСД» постійно підвищує свій професійний рівень, кваліфікацію та безумовно додержується встановлених стандартів надання медичної допомоги. Наш заклад пропонує пацієнтам сучасні якісні та безпечні послуги, які надаються з урахуванням традицій, перевірних часом та досвітом, а також успішно удосконалює рівень якості послуг завдяки  інноваційним принципам в медицині.


До структури КП «ЦПМСД» увійшли 7 амбулаторій загальної практики –сімейної медицини, одна з яких є у складі Центру, інші розгорнуті в містах та смт Покровської міської ради з урахуванням системи розселення та потреб населення у медичному обслуговуванні, забезпеченні рівності та доступності первинної медико-санітарної допомоги і які діють згідно до Положення про амбулаторії, та договору про медичне обслуговування населення між КП «ЦПМСД» та Національною службою здоров’я України.

 

Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КП «ЦПМСД» розташовані:

 

В своїй діяльності КП «ЦПМСД» керується Конституцією України, Законом України про місцеве самоврядування в Україні»» із внесеними до нього змінами, Статутом КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Покровської міської ради Донецької області, який затверджений рішенням міської ради від 24.05.2018 р. № 7/55-24  та зареєстрований в управлінні Державної реєстрації, договорами «Про медичне обслуговування населення шляхом надання первинної медико-санітарної допомоги», Колективним договором, укладеним між адміністрацією та трудовим  колективом КП «ЦПМСД» Покровської міської ради Донецької області, який має напис про повідомну реєстрацію галузевої (міжгалузевої), територіальної угоди, колективного договору та зареєстрований Покровською міською радою від 17.01.2019 р.


КП «ЦПМСД» має Положення про створення закладу, затверджений рішенням міської ради від 28.09.2011р. № 6/11-9; довідку про внесення до Єдиного державного реєстру підприємств, організацій України; ліцензії, на право здійснення діяльності відповідно до профілю та завдань: на медичну практику, господарську діяльність з обсягу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, документи, що підтверджують право користування землею, приміщеннями та обладнанням, необхідним для надання медичної допомоги; сертифікат  про проведену експертною групою Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації експертизу відповідності стандартам акредитації та професійної діяльності, за результатами якої заклад отримав статус медичного закладу першої кваліфікаційної категорії. 

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020