• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна» мешканців Покровська вчили наводити лад у будинках

eye

427

04.10.2021 13:32

Новини громад

img

У Покровську стартував дводенний тренінг для голів ОСББ та активних мешканців міста, під час якого учасників вчитимуть наводити лад у будинках, зберігаючи добросусідські відносини і душевний спокій. 

Участь у заході взяли начальник житлово-комунального відділу міської ради Дмитро Візенков та заступник Покровського міського голови Олег Фролов: «У час пандемії, коли люди замкнулись у собі, дуже важливо розвивати культуру добросусідства і стимулювати активність громадян. Я дуже вдячний USAID та Інституту місцевого розвитку за те, що обрали наше місто, і саме у нас впроваджують цей проєкт».

Старша спеціалістка проєкту з питань залучення громадськості Кадрія Сафіуліна обговорила із присутніми методи і технології проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи в ОСББ, допомогла розiбратись із визначенням проблем у діяльності об’єднань та навчитись їх вирішувати. Також з учасниками тренінгу говорили про те, як полюбити свій будинок та змінити ставлення до нього. 

«У Покровську пройде серія тренінгів на різні тематики. Наразі голови ОСББ вчаться технологіям комунікацій, далі – розглядатимемо законодавчу базу і механізми, як правильно вести ОСББ. Підсумком навчання стане регіональний форум у Маріуполі за участю усіх 15 міст-учасників проєкту із залученням спеціалістів Фонду регіонального розвитку та Фонду енергоефективності», - розказав регіональний представник проєкту «Добрі сусіди-одна країна» Вадим Кошманов.

Реалізація ініціативи «Добрі сусіди – одна країна» стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Це півторарічний проєкт, направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Виконується він Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію