• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Підтримка ОСББ: громада стала учасником проєкту «Добрі сусіди-одна країна»

eye

402

19.05.2021 10:38

Новини громад

img

За підтримки USAID у Покровську стартує нова ініціатива, покликана активізувати мешканців багатоквартирних будинків та сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників.

Покровська громада стала однією з п’ятнадцятьох міст-учасників Проєкту «Добрі сусіди – одна країна». Вчора відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Покровською міською радою в особі секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо та Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку», яка є виконавцем Грантової діяльності «Добрі сусіди - одна країна» в особі виконавчого директора Руслана Тормосова.

Цей Проект триватиме півтора року, а його ініціатори Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» мають на меті розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ.

До Проєкту «Добрі сусіди – одна країна» будуть залучені фахівці із питань розвитку та адвокації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, а також спеціалісти із залучення громадськості, медіа, урбаністики, дизайну. Це створить підґрунтя для ефективної мобілізації громадянської активності, посилення ролі громадянського суспільства, формування культури добросусідства та використання потужного об’єднувального потенціалу інституту ОСББ.

Наталія Іваньо зазначила важливість проєкту для Покровська, адже з 500 будинків лише у 20-ти мешканці об’єдналися для спільного управління.

«Ми дуже раді стати одними з 15 міст-учасників проєкту. Цей проєкт стане важливим підґрунтям для плідного діалогу між владою та членами громади у сфері керування державною власністю. Він не лише дасть нам змогу покращити умови проживання мешканців територіальної громади , а й відновить довіру до влади, надасть впевненості жителям багатоквартирних будинків», - зазначила Наталія Вікторівна.

Після привітального слова спеціалістка із залучення громадськості проєкту USAID DG EastActivity Ніна Подколзіна та виконавчий директор ВБО «Інститут місцевого розвитку» Руслан Тормосов представили присунім Проєкт «Добрі сусіди – одна країна».

Після презентації відбулося підписання меморандуму.

Заступник міського голови Костянтин Мілютін підкреслив необхідність впровадження об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

«ОСББ дозволяє повернути відчуття власності, яке втрачене нашим народом. І тим самим виховує відповідальність, - зазначив він. - Завдяки підтримці USAID ми зможемо більш ефективно використовувати той ресурс, який у нас є, створювати більш комфортні умови проживання для наших мешканців».

Невдовзі розпочнеться навчання учасників проєкту у 15 містах, тісна співпраця з місцевою владою, надання консультаційної та менторської допомоги активу ОСББ та ініціативним групам.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

У Покровську представлено нового керівника міського центру «Спорт для всіх»

Під час засідання розширеної колегії управління сім`ї, молоді та спорту, яка відбулась сьогодні у залі публічної бібліотеки імені Т.Г.Шевченка, тренерам та спортивній спільноті громади був представлений новий очільник МЦФЗН «Спорт для всіх».

eye

26

Новини громад

28 січня 2022 12:08

ПФУ інформує щодо отримання пенсійних прослуг дистанційно

Економити час на отриманні пенсійних послуг можна не виходячи з дому. Для цього потрібно зареєструватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України

eye

22

Новини громад

28 січня 2022 08:59

Відбулось підвищення розміру пенсійних виплат особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

1 грудня органи Пенсійного фонду здійснили перерахунки пенсій на двох підставах: у зв’язку із зміною величин прожиткових мінімумів та збільшенням розміру мінімальної заробітної плати в Україні.

eye

23

Новини громад

28 січня 2022 08:54

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію