ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації виконавчим комітетом Красноармійської міської ради здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Згідно рішення міської ради від 25.05.2011 № 6/7-9 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» визначено головного спеціаліста по роботі з забезпечення доступу до публічної інформації, який організовує в установленому порядку доступ до публічної інформації, відповідає за розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та надання відповідей на запити на інформацію, що надходять до міської ради та її виконавчих органів, а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

Консультант Покровського міського голови  Прокопенкова Ольга Георгіївна
Місце знаходження м. Покровськ, пл.Шибанкова, 11,
кабінет № 2 (Спеціальне службове приміщення для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію)
Графік роботи Щоденно з 8.00 до 17.00
П’ятниця з 8.00 до 15.45
Перерва з 12.00 до 13.00
Контактний телефон, факс (06239)52-19-90

info@pokrovsk-rada.gov.ua

Форма письмового запиту та Порядок складання, подання та розгляду запитів на публічну інформацію в Красноармійській міській раді та її виконавчому комітеті затверджено рішенням міської ради від 25.05.2011 № 6/7-9 «Про організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації».