Покровська міська рада — Депутатський корпус VII скликання
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 9.66 km/h

tarasova

СУЩЕНКО
Ірина Вячеславівна

  •   Посада - Секретар міської ради
  •   Дата народження - 3 червня 1978 року
  •   Місце народження - м. Димитров Донецької обл.
  •   Освіта - вища: У 2002 році закінчила Красноармійську філію Донецького національного технічного університету. У 2015 році закінчила навчання в Дніпропетровському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
  •   Телефон роб. - 068-192-33-91

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру pdf Сущенко І.В.

Біографія

Депутатський корпус VII скликання

Фото

Депутат

Округ

Висувався від партії

 
 

1

 1

Андрійченко Сергій Сергійович

Перший кандидат

Молодіжна партія України

 

2

 2

Бугайов Роман Станіславович

5

Молодіжна партія України

 

3

3

Костенніков Євген Іванович

2

Молодіжна партія України

 

4

4

Попов Артур В’ячеславович

1

Молодіжна партія України

 

5

5

Іваньо Наталія Вікторівна

34

«Опозиційний блок»

 

6

6

Озеров Євген Ілліч

16

«Опозиційний блок»

 

7

7 

Колчин Микола Данилович

33

«Опозиційний блок»

 

8

8

Тришкін Дмитро Володимирович

26

«Опозиційний блок»

 

9

 9

Швайко Олександр Олександрович

14

«Опозиційний блок»

 

10

10

Альохіна Тетяна Миколаївна

18

«Опозиційний блок»

 

11

 11

Требушкін Олексій Валерійович

Перший кандидат

Партії «Відродження»

 

12

12

Артьомов Дмитро Юрійович

10

Партії «Відродження»

 

13

 13

Блуділін Юрій Миколайович

12

Партії «Відродження»

 

14

14

Бобошко Олександр Анатолійович

5

Партії «Відродження»

 

15

15

Важинський Костянтин Валерійович

21

Партії «Відродження»

 

16

 16

Глебський Павло Володимирович

28

Партії «Відродження»

 

17

17 

Запорожченко Ніна Станіславівна

32

Партії «Відродження»

 

18

 18

Каган Олексій Олексійович

25

Партії «Відродження»

 

19

19

Касьян Микола Миколайович

7

Партії «Відродження»

 

20

 20

Конько Людмила Ігорівна

16

Партії «Відродження»

 

21

 21

Марін Володимир Михайлович

33

Партії «Відродження»

 

22

22

Масіч В’ячеслав Олександрович

6

Партії «Відродження»

 

23

23

Неголюк Костянтин Олександрович

8

Партії «Відродження»

 

24

24

Олійник Олена Іванівна

17

Партії «Відродження»

 

25

25

Олійник Олег Олександрович

18

Партії «Відродження»

 

26

26

Близнецов Сергій Валентинович

3

Партії «Відродження»

 

27

 27

Підлісний Олег Іванович

13

Партії «Відродження»

 

28

 28

Саркісян Ніна Вікторівна

27

Партії «Відродження»

 

29

29

Сорочинський Сергій Аркадійович

22

Партії «Відродження»

 

30

 30

Стародуб Віктор Іванович

15

Партії «Відродження»

 

31

31

Суков Руслан Михайлович

20

Партії «Відродження»

 

32

 32

Суліма Віталій Володимирович

29

Партії «Відродження»

 

33

33 

Супрунович Ірина Василівна

26

Партії «Відродження»

 

34

34

Сущенко Ірина Вячеславівна

19,35,36

Партії «Відродження»

 

35

 35

Толмачов Микола Іванович

24

Партії «Відродження»

 

36

 36

Хохлова Роксана Ігорівна

50

Партії «Відродження»

 

    pfu    big logo2