Покровська міська рада — Оголошення та події УСЗН
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Центр «ОРТТЕХ» тимчасово не приймає замовлення на свої вироби

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області повідомляє, що Центр «ОРТТЕХ», в зв’язку з завантаженістю індивідуальними замовленнями, не встигає забезпечити пацієнтів з вадами опорно-рухового апарату виробами в установлений термін.

Умови призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області доводить до відома громадян інформацію про ПКМУ від 29.04.2004 № 558 (зі змінами).

Новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

Урядом 11.07.2018 прийнято постанову № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян», якою затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та іншим категоріям громадян (далі - Порядок). У зв'язку з цим Управління соціального захисту населення Покровської міської ради повідомляє наступне.

Зміни до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Донецької області доводить до відома громадян про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми.

Про призначення житлової субсидії непрацюючим працездатним особам

Управління соціального захисту населення надає роз'яснення громадянам щодо порядку призначення житлової субсидії непрацюючим працездатним особам у разі несплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю

У 2017 році Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення деяких категорій інвалідів санаторно-курортним лікуванням, та внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 і від 31 березня 2015 р. № 200”, якою змінено існуючу систему закупівлі санаторно-курортних послуг на відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування (путівки) для осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції через безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги на підставі трьохсторонньої угоди (особа - управління - санаторій).

    pfu    big logo2