На приєднані території Покровської громади продовжує надходити гуманітарна допомога

09.09.2022 14:10

Мешканці Новоєлизаветівського та Новотроїцького старостинського округів отримали продуктові пакунки від  Чернівецького БФ «Сила людини», який співпрацює зі Світовою продовольчою програмою ООН (World Food Programme, WFP).

Слід зазначити, що у Чернівецькій області зараз проживає понад 100 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Вони отримують допомогу від багатьох благодійних організацій. Представник  БФ «Сила людини» Валерій Герман зазначив, що його команда шукала можливості бути корисною там, де люди найбільше потребують допомоги.

Завдяки зв'язкам на рівні керівників міських рад Чернівців та Покровська вдалось досягнути домовленостей, аби до нашої громади була направлена фура з допомогою для мешканців приєднаних територій. «Ми готові допомагати й надалі. Найближчим часом ми спрямуємо до Покровська ще вантаж. У вас дуже активна та досвідчена команда, з якою приємно співпрацювати», – зазначив Валерій Герман.

Харчові набори містили:

• рис 6 – 7 кг
  • макаронні вироби 10 пачок 0.5 кг
  • паштет 5 штук
  • соняшникова олія 1 л.

На Новотроїцький округ надійшло 430 наборів, а новоєлизаветівці отримали 243 пакунки з харчами.

Щиро дякуємо БФ «Сила людини» за допомогу нашим мешканцям. Разом ми працюємо на перемогу!