• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Благоустрій освітніх закладів та підвищення стипендій міського голови: засідання профільної депутатської комісії

eye

1172

19.01.2022 12:11

RSS

img

Члени постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, молодіжної політики та спорту попередньо розглянули 13 питань, що будуть винесені на наступне сесійне засідання.

«У нас багато талановитої молоді. З метою заохочення та стимулювання їх на досягнення високих результатів у галузі освіти, культури, спорту та для розкриття творчого потенціалу юних покровчан ми пропонуємо збільшити суму стипендії», - зазначив на початку зустрічі керівник Управління сім’ї, молоді та спорту Віталій Щербинка. 

Для категорії «діти» пропонується підняти виплати до 1000 грн,  для «юніорів» - до 1100, а «молоді» планують виплачувати 1200 грн щомісячно впродовж року.

Також депутати ознайомилися з проєктами нових програм відділу освіти. Перша з них - «Гігієна в закладах освіти Покровської міської ради на 2022-2024 роки». Вона передбачає проведення капітальних ремонтів туалетних кімнат у школах та дитсадках. Попередньо розглянули і програму «Благоустрій активних територій – шлях до модернізації безпечного здорового освітнього середовища». Згідно з нею, у найближчі три роки планується відремонтувати спортивні майданчики, встановити ігрові комплекси та тіньові навіси на територіях ЗДО, а також облаштувати та оновити мультимайданчики на базі закладів ЗСО і капітально відремонтувати спортзали у школах.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію