Проєкт «Сквер «Сімейний» у мікрорайоні «Лазурний». Етап другий.

04.10.2021 09:31

Історія перевтілення пустиря у мікрорайоні «Лазурний» почалася два роки тому. Саме тоді активні мешканці взяли участь у конкурсі проєктів «Моє місто», ініційованому ГО «Покровська платформа спільних дій» Метінвесту. Перемога тоді дала можливість зробити тут алею, встановити лавки і урни, висадити рослини.

Але з’ясувалося, що для повноцінного відпочинку на свіжому повітрі цього замало. Тому ініціативна група мешканців мікрорайону разом з депутаткою Покровської міської ради від політичної партії «Порядок» Юлією Гуріненко вирішили продовжити створення зеленої зони.

Їхній новий проєкт у черговому етапі конкурсу «Моє місто» також отримав перемогу. «Ми плануємо створити таку чудову зону відпочинку, де будуть проводити вільний час жителі не лише мікрорайону «Лазурний», а й всього міста»,- зазначає Юлія Гуріненко.

Партнерами проєкту стали житлово-комунальний відділ Покровської міської ради, Благодійний Фонд «Надія» та студенти ДонНТУ. Зараз роботи йдуть повним ходом, і поступово на цьому місці з’явиться чудова зона відпочинку городян.