Вихованці центру «Милосердя» отримали подарунки до Дня захисту дітей

31.05.2021 16:02

Сьогодні діти, що відвідують реабілітаційний центр, потрапили на яскраве свято з подарунками та цікавими розвагами.

На святковий захід завітали керуюча справами виконкому Алевтина Жук та депутат Покровської міської ради Інеса Остяніна.

Від Покровської міської ради центру «Милосердя» подарували тенісний стіл, а кожний вихованець отримав набір для розфарбовування на полотні та солодощі до святкового чаювання.

Алевтина Жук зауважила, що місто завжди з увагою ставиться до потреб осіб з інвалідністю й надалі буде всіляко підтримувати вихованців реабілітаційного центру.

Діти разом з вихователями підготували для гостей веселу святкову програму: вони читали вірші, танцювали, співали та щиро раділи прийдешньому літу.

Вихованці реабілітаційного центру та гості отримали справжнє задоволення від чарівного свята дитинства.