Результати І Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «ЩЕДРИК МАЛЬОВНИЧИЙ»

26.06.2020 13:16

За ініціативи  Громадського об’єднання «Ти не один» та  відділу  культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради з січня по квітень  2020 року в місті Покровську відбувся І Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «ЩЕДРИК МАЛЬОВНИЧИЙ».

Мета конкурсу знайомство дітей та юнацтва з традиціями та обрядами, пов’язаними зі святкуванням новорічних та різдвяних свят та популяризація культурно-мистецької спадщини автора славнозвісного «Щедрика» Миколи Леонтовича.

За умови  дотримання протиепідемічних та карантинних  заходів, передбачених пункту 4 Постановою Кабінету Міністрів України  від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної  хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів  послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами), повідомляємо, що засідання комісії відбулося 25.06.2020 року, було зареєстровано 40 робіт  по трьом категоріям:

- І - від 5 до 7 років - 8 робіт

- II - від 8 до 12 років-18 робіт

- III - від 13 до 17 років.-14 робіт

Відбір робіт відбувся  згідно оцінювальної таблиці, визначені переможці по трьом категоріям:

- І - від 5 до 7 років

-  І - місце Євдокімова Валерія Олександрівна назва роботи «Нова радість»;

-  ІІ- місце  Лупікова Софія Сергіївна назва роботи  «Щедрий вечір на землі»;

- ІІІ- місце Лащенко Альона Олександрівна  назва роботи «Різдвяна зірка»;

-II - від 8 до 12 років

- І - місце Трошина Ніка Дмитрівна назва роботи «Веселковий дивограй»;

- ІІ- місце  Войтюк Олександр Павлович назва роботи  «Святки

прийшли-веселощі принесли»;

- ІІІ- місце Гавриленко Михайло   назва роботи «Вертеп»;

- III - від 13 до 17 років

- І – місце  Трухман Карина назва роботи «Щедрик мальовничий»;

- ІІ- місце  Пилипенко Софія назва роботи  «різдвяні колядки»;

- ІІІ- місце Кулібаба Аделіна Володимирівна  назва роботи «Щедрик-щедрівочка»;

Підсумки конкурсу і конкурсні роботи переможців будуть розміщенні у ЗМІ, нагородження переможців  відбудеться після повного закінчення карантину.

Додаткову інформацію про нагородження  можна отримати у   відділі культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради  за адресою: м.Покровськ вул. Європейська, 22, або у  голови Оргкомітету - Дорошенко Лілія Анатоліївна за  телефоном  050-909-45-75.