В Покровську запроваджено карантинні заходи

18.03.2020 08:52

З 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. через пандемію COVID-19 на всій території України установлено карантин.

17 березня в.п. Покровського міського голови Ірина Сущенко зібрала Комісію щодо запровадження карантинних заходів в місті. Згідно з постановою КМУ від 16 березня 2020 р. № 215 заборонено:

- відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;

- проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;

- роботу закладів, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також діяльності із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;

- перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

- перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському транспорті.

В Покровську будуть вжиті всі заходи для унеможливлення поширення інфекції. Але головний захід - відповідальність кожного з нас!

Закликаємо обмежити соціальні контакти до мінімуму!

Без нагальної потреби:

- не виходьте з дому;

- не виїжджайте з вашого населеного пункту;

- не відвідуйте місця скупчення людей;

- не відвідуйте лікарню та амбулаторію. При симптомах застуди, сповістіть сімейного лікаря по телефону!

Літні люди знаходяться в зоні найбільшого ризику! Забезпечте родичів всім необхідним, щоб обмежити до мінімуму їхні соціальні контакти.

Зауважимо, що до особливого розпорядження проведення прийомів в усіх органах  державної влади та органах місцевого самоврядування скасовано.

Вся кореспонденція (звернення, листи, запити на публічну інформацію тощо) подається в електронному вигляді за адресами: krs.v@dn.gov.ua   zv@pokrovsk-rada.gov.ua

Бережіть себе та близьких!