• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Про роботу регіональної комісії з реабілітації

eye

83

RSS

img

Па підставі законів України «Про реабілітацію жертви репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років». «Про місцеві державні адміністрації», Положення про регіональну комісію з реабілітації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрацій керівника обласної військово - цивільної адміністрації від 12 лютого 2019 року № 134/5-19, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 04 березня 2019 року за № 39/2752, розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово -цивільної адміністрації від 09.10.2019 № 1068/-19 «Про утворення регіональної комісії з реабілітації» розпочала роботу регіональна комісія з реабілітації. 

Основні завдання комісії:

  • прийняття заяв про визнання осіб реабілітованими або потерпілими від репресій у порядку, визначеному Законом України «Про реабілітацію жертв комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років»;
  • попередній розгляд на своєму засіданні обставин, пов'язаних з вчиненням репресій проти  конкретної особи, опрацювання та дослідження матеріалів архівної кримінальної справи, інших доказів, заслуховування пояснень заявника або інших осіб щодо обставин  здійснення репресій проти конкретної особи;
  • подання Національній комісії обґрунтованих пропозицій щодо можливості визнання (відмови у визнанні) особи реабілітованою або потерпілого від репресій разом із заявою про визнання особи реабілітованою або потерпілою від репресій, іншими документами і матеріалами, опрацьованими та дослідженими па засіданні регіональної комісії під час попереднього розгляду;
  • подання допомоги репресованим особам, іншим особам в утриманні необхідних документів, пов’язаних із реабілітацією;
  • розгляд пропозицій та звернень громадян з питань, що належать до компетенції регіональної комісії, у порядку, визначеному Законом України «Про звернення громадян».
  • Відповідно до ст. 6 Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років» передбачено, що реабілітованим, які мають право на передбачені цим Законом пільги, видається посвідчення єдиного зразка, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

Видача цього посвідчення проводиться за місцем проживання реабілітованих або потерпілих від репресій осіб виконавчими органами відповідних сільських, селищних, міських рад, у тому числі обраними об’єднаними територіальними громадами. Чинність статей 4.5 та 6 цього Закону поширюється на жертви політичних репресій, що були реабілітовані до прийняття цього Закону.

Форма посвідчення затверджена чинною постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 1991 року № 48 «Про заходи щодо реалізації Закону Української PCP; «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (із змінами).

Голова регіональної комісії з реабілітації та контактна особа для отримання консультацій щодо процесу реабілітації - Островський Павло Вікторович, тел. 0505250987.

Електронна пошта комісії: reabdn@gmail.com 

Адреса для надсилання заяв та інших документів: 84313, м. Краматорськ, вул. Академічна, 84, отримувач - Регіональна комісія з реабілітації. 

Телефон для довідок: 0957295343.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Захист прав застрахованих осіб

Умовою включення до страхового стажу періодів роботи є своєчасна сплата податків, а саме страхових внесків та єдиного соціального внеску (ЄСВ).

eye

17

Новини

13 грудня 2019 15:36

Оголошується прийом заяв кандидатів у присяжні Красноармійського міськрайонного суду Донецької області

Громадяни, які постійно проживають на території міста Покровська Донецької області та виявили бажання бути присяжним Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

eye

43

Новини

12 грудня 2019 13:45

Запрошуємо на Круглий стіл “Через культурну дипломатію до економічної незалежності України”

Підтримка Верховною Радою цієї ініціативи стала початком реалізації наймасштабнішого і дуже важливого в історичному плані міжнародного культурологічного проекту “Через культурну дипломатію до економічної незалежності України”.

eye

27

Новини

12 грудня 2019 13:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію