• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Бізнес-тренінг в рамках консалтингового центру

eye

89

RSS

img

30 жовтня 2019 року у Покровському МЦЗ в рамках консалтингового центру відбувся тренінг з бізнес-трансформації. До заходу також були запрошені Покровська міська,  Покровська районна державна адміністрація, голова ГО "Заможна людина", а також діючі підприємці та особи, які мають наміри стати підприємцями. Тренінг відбувся за підтримки міжнародної організації USAID.

На початку заходу бізнес-тренер проекту USAID "Економічна підтримка Східної України" Юрій Тупікало, розповів присутнім про пріоритетні напрямки діяльності, які в першу чергу будуть підтримані донорами та про умови й  особливості заповнення заявок для участі у грантових проектах.

Під час заходу слухачі дізнались як трансформувати свій бізнес (бізнес-процеси, виробництво), щоб збільшити прибутки, удосконалювали навички підприємництва та стратегічного мислення. А по завершенню бажаючі отримали індивідуальні консультації.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Невиробничий травматизм та його попередження

Травматизм невиробничого характеру - це травми, що не пов'язані з виконанням трудових обов'язків, у тому числі отримані внаслідок заподіяних тілесних ушкоджень іншою особою, отруєння, самогубства, опіки, обмороження, утоплення тощо.

eye

18

Новини

12 листопада 2019 11:30

У Покровському ДНЗ №7 “Топольок” святкували міжнародний день енергозбереження

11 листопада у світі відзначають Міжнародний день енергозбереження. Це нагода проінформувати людей про способи енергозбереження та альтернативні джерела енергії та розповісти про важливість економного споживання.

eye

55

Новини

11 листопада 2019 15:44

В Покровську підвели підсумки Тижня енергозбереження

Вже вдруге за цей рік Відділ екології, клімату та енергозбереження організовує Тижні енергозбереження та сталої енергії, що націлені на популяризацію енергоощадного споживання енергоресурсів.

eye

23

Новини

11 листопада 2019 14:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію