Фестиваль «З країни в Україну» запрошує до Покровська

1972

15.07.2019 16:00

Команда міста Покровськ презентувала проведення масштабного українського фестивалю "З Країни в Україну"

Як повідомляло раніше ІА «Вчасно», три міста з Луганщини — Щастя, Попасна і Лисичанськ, та шість міст з Донеччини — Покровськ, Мангуш, Волноваха, Вугледар, Авдіївка та Торецьк, були обрани Фундацією соціальних інновацій «З країни в Україну» для проведення фестивалю. Ця культурно-просвітницька подія відбудеться 6 жовтня. Фестиваль вже проводився в Покровську в 2016 році, і цей досвід був настільки успішним, що місто знову прийме фестиваль у себе!

За шість років свого існування було проведено вже 73 фестивалі у 48 містах України. Заявлена місія проекту - можливість для міст та містечок заявити  про себе на культурній мапі України. Такі заходи сприяють відродженню та формуванню національній ідентичності, об’єднанню мешканців,розкриттю їхнього творчого потенціалу і зрештою налагодженю комунікації одне з одним в середовищі української культури з усіма її локальними особливостями.

В організації заходу візьме участь як команда Фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», так і місцеві активісти.

«Наш фестиваль ми найменували «Dітfеst» - Фестиваль про можливості та розвиток вдома у Покровську. «Ми навчились на академії формувати концепцію, писати плани комунікації, складати презентації»,- розказав один із учасників команди Костянтин Дербеньов.

6 жовтня 2019 у на жителів і гостей Покровська чекають майстер-класи народних ремесел, демо-зона новітніх здобутків України, відкрита бібліотека, дитячі і юнацькі активні ігри, кінопокази найкращих зразків українського кінематографу, лекції для дорослих та дітей і, звісно ж, драйвовий вечірній рок-концерт!

Головна локація фестивалю - площа Шибанкова. Саме тут працюватимуть різноманітні майданчики:

• Фотонапрямок - «Unreal фоточки» (Виставка фото з минулого в сьогодення).

• Кінонапрямок - «Гоу дивитись круте кіно» (Соціальна реклама від Dimfest).

• Традиційні ремесла — «Реал сооl майстри» (Сучасні майстри України).

• Сучасна Україна — «Хакнемо реальність» (Демонстрація сучасних технологічних
    досягнень фахівців Покровська).

• Містечко неурядових організацій - «Ок Google, шо то NGO?» (Громадські
    організації демонструють свої кейси).

• Дитяча зона - «Кіds геймсИ» (Квести та ігри для дітей).

• Лекторій - «Urban лекторій» (Лекції, тренінги по темі “Оіпіезіу”).

• Відкрита бібліотека - Сучасна українська література, читання та обговорення.

• Влада і громада - «Зачекінься з владою» (Спілкування «без краваток» між владою,
    громадою та бізнесом).

• Охорона здоров’я - «Healthy Лайф» ( Піклуємось про здоров'я нації).

• Молодь та спорт - Спорт time (Долучаємо всіх до здорового способу життя).

• Клуб інтелектуальних ігор для любителів ігрових форматів відпочинку -
    прокачуємо мозок, навчаємось граючи.

• Музика - від класичної до арт-року. Саме музичним концертом і завершується
    фестиваль.

Покровська команда фестивалю складається із представників громади і бізнесу, однак команда закликає до співпраці нових учасників і партнерів фестивалю.

З пропозиціями партнерства та за інформацією для медіа звертатися до РR-менеджера фестивалю Наталії Майорової (тел 0660486581. мейл - ko4erzhina83@gmail.com)

Проведення фестивалів «З країни в Україну» стали можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).