• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

За справедливістю та рішеннями до міського голови

eye

246

RSS

img

10 липня 2019 року відбувся черговий прийом громадян у Центральній бібліотеці ім. Шевченка. Покровчани з особистими справами та складними питаннями прийшли до очільника міста Руслана Требушкіна. 

Більшість звернень стосувалися матеріальної допомоги. Городяни просили завести дрова, допомогти профінансувати лікування, а також сприяти в вирішенні комунальних проблем - ремонті житла та облаштуванні території. Але й були питання дуже особисті. Так літня жителька міста звернулася по допомогу в пошуках доглядальниці для своєї паралізованої матері на 18 днів з проживанням. Самої прохачці вже 68 років. Вона потребує відпустки для оздоровлення, а залишити безпорадну матір не може. Це питання Руслан Требушкін доручив Управлінню соціального захисту населення Покровської міської ради.

Також на прийом до міського голови звернувся житель міста Селидове. Прохач є інвалідом І групи по зору, і він просив роз’яснення, чому перезвозники змушують його оплачувати повну вартість білету з Селидового до Покровська. Начальниця відділу транспорту Покровської міської ради Юлія Остапчук дала роз’яснення, що оскільки це маршрут приміського сполучення, згідно ст. 7 ЗУ “Про автомобільний транспорт” забезпечення організації пасажирських перевезень такого типу покладається на Донецьку державну обладміністрацію. 

Прийом тривав шість годин. За чей час до міського голови звернулися майже сорок осіб. До кожного питання, що були поставлені на прийомі меру Покровська, Руслан Требушкін поставився з увагою. Кожному з відвідувачів були надані конкретні рекомендації та для більшості знайдені позитивні рішення. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Змагання з настільного тенісу серед людей похилого віку відбулося в Покровську

Особиста першість з настільного тенісу пройшла сьогодні серед людей похилого віку Покровська. Цей захід відбувся у спортивному залі ДЮСШ та був присвячений 75- річчю визволення України від фашистських загарбників.

eye

27

Новини

18 жовтня 2019 13:07

Проект, який реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за участі КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

33

Новини

18 жовтня 2019 10:38

Благодійний концерт за участю українських артистів, який мав відбутися 18 жовтня о 18.30 переноситься!

Концерт відбудеться 30 жовтня о 18.30!

eye

43

Новини

17 жовтня 2019 16:53

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію