ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

За справедливістю та рішеннями до міського голови

eye

72

RSS

img

10 липня 2019 року відбувся черговий прийом громадян у Центральній бібліотеці ім. Шевченка. Покровчани з особистими справами та складними питаннями прийшли до очільника міста Руслана Требушкіна. 

Більшість звернень стосувалися матеріальної допомоги. Городяни просили завести дрова, допомогти профінансувати лікування, а також сприяти в вирішенні комунальних проблем - ремонті житла та облаштуванні території. Але й були питання дуже особисті. Так літня жителька міста звернулася по допомогу в пошуках доглядальниці для своєї паралізованої матері на 18 днів з проживанням. Самої прохачці вже 68 років. Вона потребує відпустки для оздоровлення, а залишити безпорадну матір не може. Це питання Руслан Требушкін доручив Управлінню соціального захисту населення Покровської міської ради.

Також на прийом до міського голови звернувся житель міста Селидове. Прохач є інвалідом І групи по зору, і він просив роз’яснення, чому перезвозники змушують його оплачувати повну вартість білету з Селидового до Покровська. Начальниця відділу транспорту Покровської міської ради Юлія Остапчук дала роз’яснення, що оскільки це маршрут приміського сполучення, згідно ст. 7 ЗУ “Про автомобільний транспорт” забезпечення організації пасажирських перевезень такого типу покладається на Донецьку державну обладміністрацію. 

Прийом тривав шість годин. За чей час до міського голови звернулися майже сорок осіб. До кожного питання, що були поставлені на прийомі меру Покровська, Руслан Требушкін поставився з увагою. Кожному з відвідувачів були надані конкретні рекомендації та для більшості знайдені позитивні рішення. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію