ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

У Покровську урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр

eye

165

RSS

img

Вчора в будівлі ЗОШ №2 за адресою: мікрорайон Південний, 35 відбулося урочисте відкриття сучасного закладу для дітей, що мають особливі освітні вимоги. Це дуже важлива подія, в якій відчували гостру потребу і на яку чекали всім містом.

Заснування та відкриття інклюзивно-ресурсного центру стало можливе за підтримки депутата України Євгена Гєллєра, мера Покровська Руслана Требушкіна та Покровської міської ради. 

На відкриття закладу приїхав  поважний гость - депутат України від Опозиційного блоку Євгеній Мураєв, якому надали вступне слово. Депутат привітав місто з важливою подією і наголосив на тому що це дуже правильно, коли гроші, які заробили люди міста залишаються в місті. Це дає можливість розвивати та удосконалювати соціальну, освітню, культурну та інші галузі, в яких місто має потребу. 

Очільник Покровська Руслан Требушкін виступив з промовою і запросив до комфортного та сучасного центру всіх дітей, які мають необхідність в інклюзивній освіті не тільки з міста, але і з ближніх населених пунктів. Також слово взяла голова громадської організації активної реабілітації людей з інвалідністю Валентина Чайка, яка зауважила, що відкриття Центру - справжнє свято для Покровська. Тепер у дітей будуть гідні умови для отримання освіти.

Кожна сім'я, в якій є дитина з особливими потребами, зможе отримати консультаційну, діагностичну та корекційну допомогу від кваліфікованих спеціалістів. В самому інклюзивно-ресурсному центрі створені комфортні умови для навчання та дозвілля дітей різного віку. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію