• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

У Покровську урочисто відкрили інклюзивно-ресурсний центр

eye

542

RSS

img

Вчора в будівлі ЗОШ №2 за адресою: мікрорайон Південний, 35 відбулося урочисте відкриття сучасного закладу для дітей, що мають особливі освітні вимоги. Це дуже важлива подія, в якій відчували гостру потребу і на яку чекали всім містом.

Заснування та відкриття інклюзивно-ресурсного центру стало можливе за підтримки депутата України Євгена Гєллєра, мера Покровська Руслана Требушкіна та Покровської міської ради. 

На відкриття закладу приїхав  поважний гость - депутат України від Опозиційного блоку Євгеній Мураєв, якому надали вступне слово. Депутат привітав місто з важливою подією і наголосив на тому що це дуже правильно, коли гроші, які заробили люди міста залишаються в місті. Це дає можливість розвивати та удосконалювати соціальну, освітню, культурну та інші галузі, в яких місто має потребу. 

Очільник Покровська Руслан Требушкін виступив з промовою і запросив до комфортного та сучасного центру всіх дітей, які мають необхідність в інклюзивній освіті не тільки з міста, але і з ближніх населених пунктів. Також слово взяла голова громадської організації активної реабілітації людей з інвалідністю Валентина Чайка, яка зауважила, що відкриття Центру - справжнє свято для Покровська. Тепер у дітей будуть гідні умови для отримання освіти.

Кожна сім'я, в якій є дитина з особливими потребами, зможе отримати консультаційну, діагностичну та корекційну допомогу від кваліфікованих спеціалістів. В самому інклюзивно-ресурсному центрі створені комфортні умови для навчання та дозвілля дітей різного віку. 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Змагання з настільного тенісу серед людей похилого віку відбулося в Покровську

Особиста першість з настільного тенісу пройшла сьогодні серед людей похилого віку Покровська. Цей захід відбувся у спортивному залі ДЮСШ та був присвячений 75- річчю визволення України від фашистських загарбників.

eye

24

Новини

18 жовтня 2019 13:07

Проект, який реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за участі КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

33

Новини

18 жовтня 2019 10:38

Благодійний концерт за участю українських артистів, який мав відбутися 18 жовтня о 18.30 переноситься!

Концерт відбудеться 30 жовтня о 18.30!

eye

42

Новини

17 жовтня 2019 16:53

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію