ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Співпраця Покровського МЦЗ Донецької області з Покровсько-Ясинуватським об’єднаним міським військовим комісаріатом

eye

79

RSS

img

27 червня 2019 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області спільно з представником Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату Віктором Синицею 92 ОМБР відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

«Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Віктор Синиця розповів, що сьогодні, як ніколи, актуальними є проблеми безробіття і популяризації контрактної служби в Збройних Силах України. Учасників зустрічі ознайомили з актуальними вакансіями, з соціальними гарантіями та перевагами зарахування на контрактну службу. За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 16.

Необхідно зауважити, що держава гарантує військовослужбовцям гідне матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Такі зустрічі систематично проводяться та співпраця продовжується, представники військомату беруть участь в семінарі з орієнтації безробітних на контрактну службу в рядах Збройних Сил України. Протягом січня- червня 2019 року  було проведено 31 такий семінар, в яких взяли участь 366 безробітних.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію