• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Співпраця Покровського МЦЗ Донецької області з Покровсько-Ясинуватським об’єднаним міським військовим комісаріатом

eye

285

RSS

img

27 червня 2019 року Покровським міським центром зайнятості Донецької області спільно з представником Покровсько-Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату Віктором Синицею 92 ОМБР відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

«Служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних», - розпочав захід директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

Віктор Синиця розповів, що сьогодні, як ніколи, актуальними є проблеми безробіття і популяризації контрактної служби в Збройних Силах України. Учасників зустрічі ознайомили з актуальними вакансіями, з соціальними гарантіями та перевагами зарахування на контрактну службу. За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Покровськ, вул. Поштова, 16.

Необхідно зауважити, що держава гарантує військовослужбовцям гідне матеріальне, грошове та інші види забезпечення в обсязі, що відповідає умовам військової служби, стимулює закріплення кваліфікованих військових кадрів.

Такі зустрічі систематично проводяться та співпраця продовжується, представники військомату беруть участь в семінарі з орієнтації безробітних на контрактну службу в рядах Збройних Сил України. Протягом січня- червня 2019 року  було проведено 31 такий семінар, в яких взяли участь 366 безробітних.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Змагання з настільного тенісу серед людей похилого віку відбулося в Покровську

Особиста першість з настільного тенісу пройшла сьогодні серед людей похилого віку Покровська. Цей захід відбувся у спортивному залі ДЮСШ та був присвячений 75- річчю визволення України від фашистських загарбників.

eye

24

Новини

18 жовтня 2019 13:07

Проект, який реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України за участі КНП «Покровська клінічна лікарня інтенсивного лікування» Покровської міської ради Донецької області

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро.

eye

33

Новини

18 жовтня 2019 10:38

Благодійний концерт за участю українських артистів, який мав відбутися 18 жовтня о 18.30 переноситься!

Концерт відбудеться 30 жовтня о 18.30!

eye

42

Новини

17 жовтня 2019 16:53

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію