ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Запрошуємо підприємців Покровська до участі в Проекті

eye

270

RSS

img

Представники малого бізнесу зможуть визначити та окреслити майбутнє Покровська в Стратегічному плані економічного розвитку міста.

Покровська міська рада та фахівці USAID запрошують підприємців міста взяти участь у USAID “Економічна підтримка Східної України”  для створення сценарію розвитку громади.

Вклад кожного городянина вкрай важливий для будування майбутнього міста, та саме мале та середнє підприємництво створюють підґрунтя для економічного і соціального розвитку території. Отже, запрошуємо представників бізнес-спільноти Покровська до спільної розробки економічної стратегії розвитку міста. Лише співпраця та відданість всіх лідерів громади можуть забезпечити реальне досягнення стратегічних цілей плану економічного розвитку міста.

Щоб взяти участь у цьому Проекті, перейдіть за посиланням та заповніть анкету: http://bit.do/eUKf2

Дедлайн подачі заявок до 17.06.2019 р.

Нагадаємо, що Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та розрахований на п'ять років. Після конфлікту на Сході України, Проект USAID надає можливість місцевим жителям покращувати рівень життя та розвивати бізнес в перспективних галузях економіки, а також виходити на нові ринки в Україні, Європейському Союзі (ЄС) та за її межами. Проект робить особливий наголос на роботі з внутрішньо-переміщеними особами (ВПО), жінками, молоддю, ромами та іншими малопредставленими групами, щоб забезпечити їх участь в економічному успіхові регіону.

За більш детальною інформацією просимо звертатись на info_era@dai.com або відвідати сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/ERAUkraine/

Щодо програми грантів, просимо відвідати сторінку, де можна подати заявку: https://www.dai-globalgrants.com/UkraineERA

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

93

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію