ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Чергове засідання робочої групиз підвищення  рівня оплати праці, додержання законодавства про працю

eye

241

RSS

img

29 травня 2019 року у великій актовій залі засідань Покровської міської ради відбулося засідання робочої групи з підвищення  рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових та бюджетних надходжень та платежів.

На засідання  були запрошені суб’єкти господарювання,  з якими членами робочої групи проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання законодавства про працю з офіційного працевлаштування, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості по загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та єдиному внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та заборгованості підприємств по відшкодуванню пільгових пенсій.

Після чого, працівники сектору державного контроля за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради спільно з працівниками Пенсійного Фонду України м. Покровська відвідали окремі об’єкти  господарської діяльності  м. Покровська та провели  роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення  трудових відносин найманих працівників відповідно до чинного законодавства та забезпечення  трудових прав і соціальних гарантій.

Продавцям та підприємцям роздано плакати інформаційного характеру щодо переваг офіційного працевлаштування та розмірів штрафів у випадку порушення законодавства про працю.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Про удосконалення порядок надання деяких видів державної допомоги

Зокрема, надано право на отримання допомоги на дітей з багатодітної сім’ї на підставі довідки про встановлення статусу багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї у разі відсутності відповідного посвідчення.

eye

36

Новини

13 вересня 2019 14:31

Сприяння вирішенню соціально-трудових конфліктів і спорів – пріоритетна форма роботи відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області

Україна, як член Ради Європи ратифікувала Європейську соціальну хартію, визнавши право працівників і роботодавців на колективні дії у випадках розбіжності інтересів, з урахуванням зобов’язань, які можуть випливати з раніше укладених колективних договорів

eye

35

Новини

12 вересня 2019 15:35

Долучаємось до загальноміської ранкової зарядки!

Покровська міська рада повідомляє, що в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту 13.09.2019 року о 08.00 на стадіоні ЗОШ №9, м-н «Шахтарський»,33-Б, м.Покровськ відбудеться загальноміська зарядка.

eye

93

Топ-новини-1

12 вересня 2019 11:36

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію