ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Чергове засідання робочої групиз підвищення  рівня оплати праці, додержання законодавства про працю

eye

80

RSS

img

29 травня 2019 року у великій актовій залі засідань Покровської міської ради відбулося засідання робочої групи з підвищення  рівня оплати праці, додержання законодавства про працю, забезпечення податкових та бюджетних надходжень та платежів.

На засідання  були запрошені суб’єкти господарювання,  з якими членами робочої групи проведена роз’яснювальна робота щодо дотримання законодавства про працю з офіційного працевлаштування, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці, погашення заборгованості по загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та єдиному внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та заборгованості підприємств по відшкодуванню пільгових пенсій.

Після чого, працівники сектору державного контроля за додержанням законодавства про працю Покровської міської ради спільно з працівниками Пенсійного Фонду України м. Покровська відвідали окремі об’єкти  господарської діяльності  м. Покровська та провели  роз’яснювальну роботу серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного оформлення  трудових відносин найманих працівників відповідно до чинного законодавства та забезпечення  трудових прав і соціальних гарантій.

Продавцям та підприємцям роздано плакати інформаційного характеру щодо переваг офіційного працевлаштування та розмірів штрафів у випадку порушення законодавства про працю.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

55,56%

11,11%

22,22%

11,11%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Важливість адвокації для поліпшення місцевого законодавства в сфері надання бізнес-послуг обговорили на засіданні Комітету по малому та середньому бізнесу

За підтримки Проектів USAID «Економічна підтримка Східної України» та «Демократичне врядування у Східній Україні» відбулося засідання Комітету по малому та середньому бізнесу Донецької ТПП у форматі круглого столу на тему «Адвокація для поліпшення місцево

eye

50

Новини

18 червня 2019 16:23

Роз’яснювальна робота серед фізичних осіб-підприємців щодо офіційного працевлаштування працівників

Продавцям та підприємцям роздано плакати інформаційного характеру щодо переваг офіційного працевлаштування.

eye

42

Новини

18 червня 2019 14:12

Загальні правила поведінки працююцих під час руху на роботу та з роботи

Прямуючи на роботу, працівникові необхідно виконувати правила дорожнього руху для пішоходів.

eye

85

Новини

13 червня 2019 16:46

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію