ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Покровськ готується до Дня Європи

eye

95

Новини

img

Сьогодні відбулося засідання оргкомітету щодо підготовки до Дня Європи у Покровську. Заступник Покровського міського голови Олена Олехнович та радник мера Юрій Третяк ознайомили присутніх з планами на святкування.

В третю суботу травня Україна відзначає день Європи, день, в який ми виявляємо свою повагу до європейської сім'ї та її цінностей. Покровськ не залишається осторонь та візьме активну участь у святкуванні, адже традиційно ось вже четвертий рік поспіль у місті цей захід проходить на найвищому рівні. Тож міська влада хоче не лише втримати планку, а й зробити свято ще цікавішим та масштабнішим.

Покровськ цього року представлятиме Італію. У зв'язку з цим до міста завітають італійські представники влади, бізнесу, туризму і освіти. Покровський міський голова вже отримав лист про підтвердження участі делегації з міста Пінето (Італія). Крім того буде запрошено зірку італійської естради.

Містом пройде масштабна костюмована  хода, учасники якої пронесуть прапори 47 країн, що входять до Ради Європи. Кожний навчальний заклад міста традиційно буде представляти окрему європейську країну. Традиційно на святі розгорнуть найбільший у Європі 850-метровий прапор ЄС.

На святі будуть присутні підприємці та представники торгівлі. Також з презентацією свого бізнесу запрошуються переможці грантової програми «Український донецький куркуль». На городян та гостей Покровська чекає оригінальна фотозона, багато торговельних точок з сувенірною продукцією та смаколиками.

Наразі визначається місце проведення свята та уточнюються заходи, що будуть проведені цього дня.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

75,00%

,00%

25,00%

,00%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 "Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю"

eye

13

Новини

23 квітня 2019 11:44

Долучайтеся до формування молодіжної ради!

Ініціативна група запрошує представників від інститутів громадянського суспільства, ініціативних об’єднань, учнівського та студентського самоврядування до участі в установчих зборах щодо формування нового складу молодіжної ради.

eye

177

Новини

19 квітня 2019 09:33

Покровськ – місто троянд

Міські вулиці, громадські місця та території житлового призначення в цьому році прикрасять тисячі чарівних квітів. Поки погодні умови дозволяють у Покровську продовжують висаджувати троянди.

eye

53

Новини

19 квітня 2019 08:31

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію