ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко

eye

119

Топ-новини-1

img

Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком відповідно до Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Мінрегіонбуду від 13.06.2016 року №150 (зі змінами), рішення виконкому Покровської міської ради Донецької області від 17.01.2019 № 7 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, затвердження складу конкурсної комісії, Положення про конкурсну комісію для підготовки і проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком», наказу начальника житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області від 11.03.2019 № 5 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків м.Покровськ та сел.Шевченко, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком»

Організатор конкурсу – Житлово – комунальний відділ Покровської міської ради Донецької області.

Юридична адреса: 85300, Донецька область, м. Покровськ , пл. Шибанкова,11.

Фактичне місцезнаходження: 85300, Донецька область, м.Покровськ, вул.Європейська, 22б.

Прізвище, посада та номери телефонів осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

ПІБ: Юзипович Олена Володимирівна;

Посада: начальник житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області, голова конкурсної комісії, номер телефону 095 699 54 65.

ПІБ: Безпала Наталія Станіславівна;

Посада: начальник відділу координації роботи комунальних підприємств житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області, секретар конкурсної комісії, номер телефону 095 500 69 63.

На період відсутності голови конкурсної комісії:

ПІБ: Павліщева Тетяна Олександрівна;

Посада: заступник начальника житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області, заступник голови конкурсної комісії, номер телефону 095 173 03 16.

 

pdf sm Перелік об’єктів конкурсу (групи будинків)

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступу до них:

Доступ до об'єктів конкурсу та огляд будинків буде проводитись з 10.04.2019 року по 12.04.2019 рік з 10.00 год. до 15.00 год. У вихідні, святкові та неробочі дні огляд не проводиться. Учасники конкурсу, що бажають взяти участь у огляді об’єкту конкурсу, письмово повідомляють про це осіб, уповноважених здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу, не пізніше, ніж за день до огляду.

 

Інформація про:

- наявність та загальний обсяг заборгованості співвласників за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій:  5 761 188,70 грн. (станом на 01.03.2019).

- невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі: невиконані зобов’язання відсутні.

Для отримання конкурсної документації просимо звертатися до житлово-комунального відділу Покровської міської ради Донецької області (85300, Донецька область, м.Покровськ, вул.Європейська, 22б, тел. 095 699 54 65, 095 500 69 63).

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається учасником конкурсу за адресою: 85300, Донецька область, місто Покровськ, вул. Європейська, буд. 22б, житлово-комунальний відділ Покровської міської ради Донецької області.

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій по Об’єктам конкурсу до 09.00 год. 15.04.2019 р.

Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Місце: житлово-комунальний відділ Покровської міської ради Донецької області, 85300, Донецька область, місто Покровськ, вул. Європейська, буд. 22 б.

Дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями по Об’єктам конкурсу о 10.00 год. 16.04.2019р.

 

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

66,67%

,00%

33,33%

,00%

Триває до 25/09/2019

Останні новини з категорії:

Інформація щодо усунення порушень згідно проведеної ревізії у відділі освіти Покровської міської ради

eye

41

Новини

21 травня 2019 12:03

Управління міського господарства має намір переглянути тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами

КП «Управління міського господарства» доводить до відома споживачів послуги з поводження з побутовими відходів в місті Покровськ наступну інформацію.

eye

25

Новини

21 травня 2019 08:35

Монопрофільні міста Донеччини об’єднуються заради майбутнього. У регіоні буде створено «Платформу сталого розвитку вугільних міст Донецької області»

Відкриття багатих покладів вугілля у Донецьких степах визначило долю цього краю. Історія більшості міст Донеччини починалась з шахтарського чи заводського поселення, в якому життя оберталось навколо містотвірного підприємства.

eye

163

Новини

20 травня 2019 11:01

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію