Покровська міська рада — Результати роботи Покровського МЦЗ за січень 2018 року та новітні форми і методи роботи
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

 • Покровський міський центр зайнятості


  Директор:

  Толмачов Микола Іванович

  Адреса:

  м. Покровськ, вул. Почтова, 3

  тел.(06239)2-14-08

  Електронна адреса:

  krasncz@ukr.net 

  Графік роботи:

  понеділок – четвер з 8.00 до 17.00

  п’ятниця з 8.00 до 15.45

  перерва з 12.00 до 12.45

  Детальніше

  Заступник директрора - Воробйова Наталія Анатоліївна, тел. 2-35-08

  Провідний юрисконсульт - Черник Віталій Олександрович, тел. 2-14-48

  Начальник відділу бухгалтерського обліку - Рибченчук Ірина Василівна, тел. 2-06-32

  Начальник відділу організації працевлаштування населенна - Пономаренко Таїсія Єгорівна, тел. 2-01-29, 2-00-37

  Начальник відділу взаємодії з роботодавцями - Табукашвілі Олена Іванівна, тел. 2-14-48

  Начальник відділу активної підтримки безробітних - Михайлечко Олена Сергіївна, тел. 2-11-16

  Начальник відділу інформаційних систем - Сердюк Олена Василівна, тел. 2-51-96

Результати роботи Покровського МЦЗ за січень 2018 року та новітні форми і методи роботи

7 лютого 2018 року директор Покровського міського центру зайнятості Донецької області Микола Толмачов провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень 2018 року». В заході прийняли участь представники ТОВ «Телебачення «Капрі», а також журналісти електронних сайтів.

В ході брифінгу Микола Іванович розповів журналістам про стан ринку праці, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.

На початку заходу Микола Іванович ознайомив присутніх зі станом ринку праці та професійно-кваліфікаційним складом зареєстрованих безробітних: «Станом на 1 лютого 2018 року на обліку перебувало 383 безробітних, з яких 63 осіб працевлаштовано за січень».

Широкий спектр послуг служба зайнятості надає роботодавцям, відтак, з початку рокупрацевлаштовано 3 особи на нові робочі місця з компенсацією єдиного внеску.

«Ми покращуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці. Зокрема, проваджується інноваційний підхід соціального супровіду – «Кейс-менеджмент», – зауважив Микола Толмачов.

Основним завданням кейс-менеджменту є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до вразливих на ринку праці груп населення, в процесі їх працевлаштування для підвищення конкурентноздатності шляхом: розвитку необхідних навичок пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці, сприяння доступу до допоміжних та підтримуючих зайнятість послуг, координації залучених послуг

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже широка поінформованість населення про діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та допомагає вирішувати питання зайнятості населення.

DSC 0680

    pfu    big logo2