Покровська міська рада — Донеччина: податковою міліцією припинено незаконну діяльність 6-ти АЗС та автогазозаправних пунктів
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Донеччина: податковою міліцією припинено незаконну діяльність 6-ти АЗС та автогазозаправних пунктів

Співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області спільно з спецпідрозділом податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об`єднаних сил, Батальйоном спеціального призначення патрульної поліції «Харків-1» за координацією та спільно з прокуратурою Донецької області, при проведенні операції «Акциз – 2018», припинено незаконну діяльність 6-ти АЗС та автогазозаправних пунктів без відповідних дозвільних документів.

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів на території регіону у містах Маріуполь, Авдіївка, Дружківка та Родинське встановлено 6 фактів незаконного збуту пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу.

З незаконного обігу вилучено понад 55 тон пально-мастильних матеріалів та скрапленого газу на суму близько 1,4 млн гривень та обладнання на орієнтовну суму 3,3 млн гривень. Всього вилучено ТМЦ на 4,7 млн гривень.

Відносно правопорушників складено 6 адміністративних протоколів за ч.1 ст.164 КУпАП. За даними фактами матеріали спрямовано до територіальних судів для притягнення винних осіб до відповідальності.

Заходи щодо протидії нелегальному функціонуванню автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів тривають.

    pfu    big logo2