Покровська міська рада — ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

З метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області ДФС у Донецькій області наголошує на необхідність сплати коштів на нові реквізити рахунків (функціонують з 02.07.2018), які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) в повному обсязі.

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством було встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві, та будуть діяти до 11.09.2018 (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10.09.2018 року.

11.09.2018 зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів буде здійснюватись лише на нові рахунки, відкриті в АС «С-Казна Доходи» на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998), переакредитація коштів здійснюватись не буде.

rahunki

 

    pfu    big logo2