Покровська міська рада — Семінар на тему «Нова пенсійна система»
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 95%

Вітер: 17.70 km/h

Семінар на тему «Нова пенсійна система»

Днями в приміщенні Центру надання адміністративних послуг при Покровській райдержадміністрації Донецької області відбувся семінар на тему «Нова пенсійна система» за участю Народного депутата Верховної Ради України, секретаря Комітету з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення Веселової Наталії Василівни з питань пенсійної реформи України 2018 та заступника начальника відділу податків і зборів з фізичних осіб Артюхової Наталії Олександрівни, а також фахівців страхової компанії «Life».

Метою заходу стало ознайомлення присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві та інформування громадян з правом платників податків на податкову знижку.

В ході заходу Веселова Наталія Василівна наголосила на позитивних змінах в пенсійній реформі, а також детально зупинилась на другому рівні пенсійної системи, який планується запустити з 1 січня 2019.

Наприкінці зустрічі фахівець фіскальної служби, Наталія Олександрівна, ознайомила присутніх з правом платника податків на податкову знижку в зв’язку із сплатами за договорами страхування життя та пенсійних внесків, документів необхідних на отримання податкової знижки, а також сроків подачі документів до податкової інспекції.

На питання, які виникали у відвідувачів заходу були надані відповіді та роз’яснення, а також бажаючи мали отримати індивідуальні консультації.

    pfu    big logo2