Покровська міська рада — Діти – це майбутнє нашої країни
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 94%

Вітер: 16.09 km/h

Діти – це майбутнє нашої країни

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Дарувати радість та позитивні емоції дітям давно вже стало традицією для податківців Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області. Так, на святковий захід присвячений до Дня захисту дітей у м.Мирнограді привітати малечу зі святом завітала заступник начальника-начальник Мирноградського відділення Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області Третяк Лариса Анатоліївна. Вона побажала всім діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, життєву силу від цілющої матінки землі, знайти нових друзів, добре відпочити і пам’ятати про те, що вони – українці і повинні пишатися цим. В рамках гостинності податківці підготували їм грошовий сертифікат та солодкі подарунки, а також поділились своєю любов’ю, добром і щедрістю душі.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

    pfu    big logo2