Покровська міська рада — Податкова
Хмарно

14°C

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 17.70 km/h

У яких випадках застосовується адміністративний арешт майна платника податків?

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області повідомляє, що винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов'язків, визначених законом, є адміністративний арешт майна платника податків.

На Донеччині податковою міліцією ліквідовано «конвертаційний» центр з обігом більше 350 млн. гривень

У жовтні поточного року співробітниками податкової міліції ГУДФСу Донецькій області при участі співробітників спецпідрозділу податкової міліції ДФС України, який залучений до складу Об’єднаних сил, запроцесуальнимкерівництвом прокуратуриДонецької області у ході проведення заходів в межах кримінального провадження, зареєстрованого за ознаками злочинів, передбачених ч.3 ст.212 (ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів) та ч.2 ст.205 (фіктивне підприємництво) КК України, викрито групу осіб, дії якої були спрямовані на надання послуг із пособництва в ухиленні від сплати податків та переведення безготівкових коштів у готівку для підприємств реального сектору економіки, зареєстрованих на території Харківської, Луганської, Одеської та Київської областей.

Місцеві бюджети Донеччини отримали більше 565 млн. гривень єдиного податку

Аналізуючи надходження місцевих бюджетів Донецької області протягом дев’яти місяців 2018 року, можна беззаперечно стверджувати, що єдиний податок належить до тих податкових платежів, надходження від якого стабільно зростають.

На захист довкілля бізнес Донеччини спрямував більше 693 мільйонів гривень

За січень-вересень 2018 року підприємства Донецької області сплатили 693 млн. грн. екологічного податку. Згідно з розподілом коштів із загальної суми до Державного бюджету надійшло 311,8 млн грн, до місцевих бюджетів – 381,1 млн гривень, що суттєво поповнило скарбниці місцевих громад. Середньомісячний показник надходжень екологічного податку за дев’ять місяців поточного року по Донецькій області становить 77 млн. гривень.

    pfu    big logo2