Покровська міська рада — Податкова
Sunny

16°C

Sunny

Вологість: 52%

Вітер: 17.70 km/h

Переміщення товарних вантажів

Головне управління ДФС у Донецькій області нагадує платникам податків, що з питань щодо переміщення товарних платежів через контрольні пункти в’їзду або виїзду зони проведення АТО, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 годин за телефонами «гарячої лінії»: 0993683346 або 0507068055.

Легалізація оплати праці – забезпечення соціальних гарантій!

„Тіньова зарплата” або „зарплата у конвертах” стала однією із найбільших проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці. Розуміючи усю відповідальність покладених державою обов’язків на працівників фіскальної служби, фахівці Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області відвідали один з ринків міста – ринок «Центральний».

Особливості звітування підприємців, які зареєструвались платниками єдиного податку I та II груп

Фахівці Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області нагадують, що фізичні особи-підприємці, які до закінчення місяця, у якому відбулася державна реєстрація їх, як фізичних осіб-підприємців, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для I або II групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

З 1 липня 2018 року змінюються соціальні стандарти

Спеціалісти Покровської ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області інформують, що Законом України від 7 грудня 2017 року №2246 «Про державний бюджет України на 2018 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.

    pfu    big logo2