Покровська міська рада — Податкова
Хмарно

0°C

Хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 9.66 km/h

Нагадуємо про сплату податку на нерухоме майно

Покровсько – Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що відповідно до норм п. 266.9 ст.266 Податкового кодексу України, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки  сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення за місцем розташування об'єкта/об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Власники нерухомості Донеччини поповнили місцеві скарбниці майже 80 млн гривень

За січень-жовтень 2018 року місцеві бюджети Донецької області отримали 79,2 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що в півтора рази, або на 27 млн грн перевищує надходження минулого року.

Увага! Заборгованість перед бюджетом може спричинити тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України

Так, вимогами ст. 441 Цивільно – процесуального кодексу України визначено, що тимчасове обмеження фізичної особи у праві виїзду за межі України може бути застосоване судом як захід забезпечення виконання судового рішення. Суд може постановити ухвалу про тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України фізичної особи, яка є боржником за невиконаним нею судовим рішенням або рішенням інших органів (посадових осіб), якщо така особа ухиляється від виконання зобов'язань, покладених на неї відповідним рішенням, на строк до виконання зобов'язань за рішенням, що виконується у виконавчому провадженні. Відповідне подання суд розглядає негайно, без повідомлення сторін та інших заінтересованих осіб за участю державного (приватного) виконавця.

Вже наявна позитивна для органів ДФС судова практика, де  судами застосовано тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України до громадян, що ухилялись від сплати податків та зборів. Вказані судові рішення набрали законної сили.

З метою контролю за надходженням обов'язкових платежів до бюджету, подібні заходи можуть вживатися у відношенні всіх осіб, які ухиляються від сплати податків і зборів, як громадян, так і керівників суб'єктів господарювання.

Шановні платники! Вчасно сплачуйте податкові зобов’язання, не допускайте заборгованості  перед бюджетом!

    pfu    big logo2