Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ДО 100-РІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ПРОЙШЛА НИЗКА ЗАХОДІВ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ДО 100-РІЧЧЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ПРОЙШЛА НИЗКА ЗАХОДІВ

22 січня Покровськ разом зі всією Україною святкує 100-річчя видатної події - єднання України. У цей день у місті було проведено ряд патріотичних заходів, які здійснили історичний екскурс до подій того часу.

Так, у Покровській міській бібліотеці для городян, студентської молоді, військових та всіх бажаючих відбувся показ історичного фільму щодо важливих подій проголошення акту злуки УНР та ЗУНР. Всі присутні мали можливість на власні очі побачити документальні факти, спогади та надії видатних персон того часу.

Продовжився історичний екскурс у події єдності України у Покровському історичному музеї, де для всіх присутніх було показано документальний фільм щодо змісту, історичного та політичного значення злуки УНР та ЗУНР.
Наприкінці заходу всі присутні перейшли до площі Шибанкова, де біля каменю Тарасу Шевченко відбувся мітинг та покладання квітів також до меморіальної дошки сотника української армії Нечипору Губі.

Як зазначив заступник Покровського міського голови Вячеслав Кірієнко, Покровськ як й всі інші міста єдиної України відзначає цю важливу для незалежності нашої держави історичну подію. Незважаючи на всі негаразди Першої світової війни, політичну невизначеність світової спільноти, українці знайшли в собі механізми єднання.

Завершилися заходи у Покровському Центрі творчості та дозвілля, де вихованці шкіл міста провели патріотичний фестиваль з пісні та національного танцю.

IMG 6386

IMG 6452

IMG 3139

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2