Покровська міська рада — Створюємо нову громадську раду разом!
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Створюємо нову громадську раду разом!

                     ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ УСІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ІНСТИТУТИ

                   ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА МІСТА ПОКРОВСЬКА ДО УЧАСТІ

                        У СТВОРЕННІ НОВОЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ!

Для цього необхідно:    

Подати до 21 січня 2019 року заяву в довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. Документи надавати у паперовому вигляді за адресою: 85300, м. Покровськ, пл. Шибанкова, буд. 11, каб. № 15 (відділ з питань інформаційної та внутрішньої політики міської ради, з 9.00 до 16.00) та дублювати в електронному вигляді на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

До заяви в обов’язковому порядку додаються (зразки документів додаються):

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено установчими документами про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (обсяг – до 2 сторінок аркушу формату А4).

Прийом заяв для участі в проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 21 січня 2019 року о 16.00.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради планується провести 20 лютого 2019 року о 15.00 у приміщенні міськвиконкому за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 13 (більш детальна інформація про час і місце проведення буде повідомлена пізніше). Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано кількісний склад громадської ради при виконкомі Покровської міської ради, заслухано інформацію про результати діяльності громадської ради, що діяла протягом 2017-2018 років та розглянуто основні напрямки роботи нової громадської ради.

Довідки та консультації за тел.: 050-87-057-47 (відділ з питань інформаційної та внутрішньої політики міської ради).

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконкомі Покровської міської ради є відкритою для всіх інститутів громадянського суспільства.

Сподіваємося на вашу активну участь та конструктивну співпрацю!

pdf sm ЗРАЗКИ ДОКУМЕНТІВ

photo sizeds

 

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2