Покровська міська рада — Оголошення про проведення конкурсу на фінансову підтримку інститутів громадянського суспільства
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення про проведення конкурсу на фінансову підтримку інститутів громадянського суспільства

Виконком Покровської міської ради оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання  (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного  бюджету в 2019 році.

Порядок проведення конкурсу регламентується рішенням виконкому Покровської міської ради від 21.10.2018 № 368.

Метою проведення конкурсу є покращення умов життя у місті, розвиток партнерства з інститутами громадського суспільства та залучення їх до розв’язання соціальних проблем цільових груп населення міста відповідно до визначених пріоритетних напрямків:

  • ветеранських організацій;
  • об’єднань осіб з інвалідністю;
  • учасників операції об’єднаних сил та учасників АТО.

Одержувачами бюджетних коштів є інститути громадянського суспільства соціальної спрямованості, які здійснюють свою діяльність на території міста Покровська Донецької області, міста Родинське та сел. Шевченко та мають статус юридичної особи, окрім:

  • всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств;
  • громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;
  • Всеукраїнських громадських організацій «Спортивна студентська спілка України»;
  • молодіжних організацій «Пласт - Національна скаутська організація України»;
  • Всеукраїнських громадських організацій осіб з інвалідністю та їх спілок;
  • підприємств та організацій невиробничої сфери УТОГ та УТОС, а також підприємств та об’єднань зазначених товариств, що спрямовують бюджетні кошти на утримання власних соціально-культурних підрозділів;
  • національних творчих спілок та їх регіональних осередків.

Граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 300 000 грн.

Вимоги до конкурсної пропозиції.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою, що затверджена організатором конкурсу, із зазначенням найменування інституту громадянського суспільства та назви програми (проекту, заходу) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2) опис програми (проекту, заходу) та кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), за формою, що затверджена організатором конкурсу. Опис програми (проекту, заходу) повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначенням строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) інші інститути громадянського суспільства, способи інформування громадськості про хід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), детальний розрахунок витрат та джерела фінансування;

3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проекту, заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проекту, заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Конкурсна пропозиція не повертається учасникові конкурсу.

Для участі у конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну пропозицію, яка має бути підготовлена державною мовою, у друкованому та/або електронному вигляді у форматі *.pdf згідно рішення виконкому Покровської міської ради від 21.10.2018 № 368.

Паперова версія конкурсної пропозиції має бути віддрукована машинним способом на аркушах паперу форматом А4 без обмеження кількості аркушів. Конкурсна пропозиція та додатки до неї мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою інституту громадянського суспільства (у разі наявності) та підписом керівника організації.

Конкурсні пропозиції приймаються щоденно до 20 грудня, крім вихідних та святкових днів, з 09:00 до 12:00 та з 13:00 до 16:00 за адресою: м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, 2 поверх, відділ інвестицій та стратегічного розвитку міста. За додатковою інформацією звертатись до Шиленка Дениса Сергійовича, члена конкурсної комісії,консультанта міського голови, тел. 050-904-79-60.

Електронна адреса для подачі конкурсних пропозицій у форматі *.pdf Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з вказівкою теми листа «Конкурсна пропозиція».

Рішення конкурсної комісії доводиться до відома учасників конкурсу та буде розміщене до 28 грудня на офіційному веб-сайті Покровської міської ради.

asset v1 AUCCDP1012017 T1typeassetblockproject management 1024x512

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2