Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗЛІДУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ СЛУЖБОВОГО РОЗЛІДУВАННЯ ВІДПОВІДНО ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ

Відповідного до розпорядження Покровського міського голови Руслана Требушкіна від 26.11.2018 №578 «Про проведення службового розслідування» по випадку від 09.11.2018 року у перинатальному центрі Покровської ЦРЛ була створена спеціальна комісія, до складу якої також увійшли представник обласної Асоціації акушерів-гінекологів Донецької області Ф.А. Ханча та заступник голови громадської організації «Асоціація медичних робітників Донеччини» В.Д. Бабков.

Заслухавши доповіді всіх учасників та підсумки експертів щодо отриманої інформації з етики, деонтології з приводу перебування пацієнтки у Покровському пренатальному центрі комісія разом з експертами прийняла рішення.

Відповідно до нього у відношенні дій С.Л. Шутька та І.І. Циганка ознак службового злочину не встановлено, лікарі діяли відповідно до встановлених інструкцій та рекомендацій.

На цій підставі комісія зобов язана підготувати Акт службового розслідування та передати його Покровському міському голові Руслану Требушкіну у термін до 17.12.2018 р.

IMG 0672

IMG 0671

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2