Покровська міська рада — Міський голова та губернатор зустрілися із студентами
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Міський голова та губернатор зустрілися із студентами

21 листопада у Покровській центральній міській бібліотеці ім. Т.Г. Шевченко студентська молодь міста мала можливість зустрітися з губернатором Донецької області Олександром Куцьом та Покровським міським головою Русланом Требушкіним. 

На початку заходу, очільник області Олександр Куць презентував книгу «Небесна сотня», яка висвітлює трагічні сторінки подій 5-річної давни, але біль від них народвідчуває досі.

Олександр Іванович зазначив, що Україна виборола свій європейський шлях дуже високою ціною, тому ці події не повинні повторюватися ні зараз, ні в майбутньому. Після чого переглянули невеличкий фільм про страшні події «Євромайдану» та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

З вітальним словом до присутніх звернувся і Покровський міський голова Руслан Требушкін, який відмітив, що такі зустрічі з молодим поколінням є корисними, цікавими та дуже необхідними для будівництва зрілого демократичного суспільства, тому дані заходи будуть у нашому місці відбуватися часто.

Студенти мали унікальну можливість поспілкуватися з керівникоми області та міста, задати хвилюючі їх питання й дізнатися бачення влади на певні молодіжні проблеми.

Спілкування проходило у комфортній атмосфері і такі заходи наочно демонструють, що влада не тільки відкрита для молоді, а навіть більше – вона прагне активної співпраці, залучати молодь до будівництва нової, європейської та демократичної держави.

IMG 1126 IMG 1141

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2