Покровська міська рада — У ПОКРОВСЬКУ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЬКОЇ РАДИ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

У ПОКРОВСЬКУ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЬКОЇ РАДИ

На одній із сесій Покровської міської ради представники Української православної церкви Київського патріархату та представники громади міста підняли питання щодо будівництва на пустирі по вул. Гоголя (район ЗОШ №15) побудувати православний центр, куди входять окрім церкви, також просвітницький центр. Проаналізувавши нормативно-правову базу України, юристами й спеціалістами відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради було встановлено, що земельна ділянка в цьому районні міста не порушує ст.35 Конституції України, але депутати прийняли рішення провести громадські слухання щодо будівництва церкви.

Й, 11 листопада 2018 року у приміщенні ЗОШ №15 зібралися місцеві мешканці, представники Покровської міської ради та протоієрей Олександр, який представляв Українську православну церкву Київського патріархату. На початку зустрічі він ознайомив присутніх з планом й запропонованим зовнішнім виглядом майбутньої церкви. Деякі місцеві жителі виступили з ініціативою побудувати на замість церкви парк, а сам релігійний центр перенести у центр міста. Проте, під час дискусії ця ініціатива не знайшла більшості під час обговорення.

Як зазначили присутні на зустрічі заступник міського голови В'ячеслав Кірієнко та начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Валерій Аржавітін, зазначили, що метою громадських слухань є вивчення пропозицій та аргументів самих жителів, дати їм можливість провести дискусію та обрати найбільш прийнятне для них рішення. Відповідно до чинного законодавства України, територія на якій планується будівництво храму не належить жодному підприємству, не входить до складу прибудинкових територій, тому на ній може бути побудовано у межах нормативної бази будь що. Але, важливо знати думки самих жителів й уважно вивчити їх побажання.

Пропозицій надійшло дві: будівництво церкви та облаштування паркової зони. Мешканці та представники влади уважно вислухали аргументи всіх сторін. Інших пропозицій не надходило, тому мешканцям було запропоновано обрати, що саме має з'явитися: церква або паркова зона. Переважною більшістю голосів місцеві мешканці обрали будівництво церкви.

IMG 0062

IMG 0888

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2