Покровська міська рада — Тепломодернізація будівель Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Покровськ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Тепломодернізація будівель Центру первинної медико-санітарної допомоги у м. Покровськ

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро, метою якої є якнайшвидше відновлення мало-масштабної багатогалузевої пошкодженої інфраструктури для подолання наслідків конфлікту в Східній Україні.

Перелік субпроектів кінцевих бенефіціарів викладено у Постанові КМУ «Деякі питання реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» за № 1068 від 25 листопада 2015 року (зі змінами). Тривалість таких субпроектів складатиме орієнтовно 12-24 місяців. Програмою не передбачається здійснення нового будівництва.

Проект охоплює три географічні місцевості: 1) райони, що зазнали негативного впливу у Донецькій і Луганській областях під контролем Уряду України; 2) три навколишні області (Харківська, Дніпропетровська і Запорізька), які зазнають сильного тиску на соціальні послуги та іншу інфраструктуру в зв'язку із значним припливом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та іншими порушеннями, пов'язаними із конфліктом; 3) конкретні місцеві ради в інших областях, що приймають значні припливи ВПО, для надання допомоги у вирішенні проблем посиленого тиску на соціальну інфраструктуру та розселення.

Україна, діючи через Міністерство фінансів України, у співпраці із Міністерством регіонального розвитку, що здійснює загальний нагляд та відповідає за реалізацію Проекту, надає кошти кредиту кінцевим бенефіціарам (центральним органам державної влади, його місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, а також державними та комунальними підприємствами).

Відповідно до розділу 4 Посібника із закупівель ЄІБ, Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оголошує конкурс по відбору виконавця робіт (послуг) технічного нагляду за будівельними роботами по субпроектам, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Більш детальну інформацію щодо умов проведення конкурсу, кваліфікаційних вимог до кандидатів та суми винагород за послуги з технічного нагляду можна переглянути за посиланням:

pdf smВідбір виконавця послуг технічного нагляду

Ознайомитися з умовами договору про надання послуг з технічного нагляду можна за наступним посиланням:

pdf smПроект договору про надання послуг з технічного нагляду

Ознайомитися з умовами договору про надання послуг з технічного нагляду можна за наступним посиланням:

pdf smТехнічне завдання

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2