Покровська міська рада — Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оголошує конкурс по відбору виконавця робіт у рамках кредитної програми для відновлення України
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оголошує конкурс по відбору виконавця робіт у рамках кредитної програми для відновлення України

22 грудня 2014 року Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали Фінансову угоду щодо фінансування Надзвичайної кредитної програми для відновлення України обсягом 200 млн. євро, метою якої є якнайшвидше відновлення мало-масштабної багатогалузевої пошкодженої інфраструктури для подолання наслідків конфлікту в Східній Україні.

Перелік субпроектів кінцевих бенефіціарів викладено у Постанові КМУ «Деякі питання реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» за № 1068 від 25 листопада 2015 року (зі змінами). Тривалість таких субпроектів складатиме орієнтовно 12-24 місяців. Програмою не передбачається здійснення нового будівництва.

Проект охоплює три географічні місцевості: 1) райони, що зазнали негативного впливу у Донецькій і Луганській областях під контролем Уряду України; 2) три навколишні області (Харківська, Дніпропетровська і Запорізька), які зазнають сильного тиску на соціальні послуги та іншу інфраструктуру в зв'язку із значним припливом внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та іншими порушеннями, пов'язаними із конфліктом; 3) конкретні місцеві ради в інших областях, що приймають значні припливи ВПО, для надання допомоги у вирішенні проблем посиленого тиску на соціальну інфраструктуру та розселення.

Україна, діючи через Міністерство фінансів України, у співпраці із Міністерством регіонального розвитку, що здійснює загальний нагляд та відповідає за реалізацію Проекту, надає кошти кредиту кінцевим бенефіціарам (центральним органам державної влади, його місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, а також державними та комунальними підприємствами).

Відповідно до розділу 4 Посібника із закупівель ЄІБ, Житлово-комунальний відділ Покровської міської ради оголошує конкурс по відбору виконавця робіт (послуг) технічного нагляду за будівельними роботами по субпроектам, які реалізуються в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України.

Більш детальну нформацію щодо умов проведення конкурсу, кваліфікаційних вимог до кандидатів та суми винагород за послуги з технічного нагляду можна переглянути за посиланням:

pdf smВідбір виконавця послуг технічного нагляду

Ознайомитися з умовами договору про надання послуг з технічного нагляду можна за наступним посиланням:

pdf smПроект договору про надання послуг з технічного нагляду

Ознайомитися з умовами договору про надання послуг з технічного нагляду можна за наступним посиланням:

pdf smТехничне завдання 1

pdf smТехничне завдання 2

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2