Покровська міська рада — Семінар для суб’єктів господарювання з питань інспекційних відвідувань
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Семінар для суб’єктів господарювання з питань інспекційних відвідувань

06.10.2018 року о 12 годині в приміщенні конференц-зали міської бібліотеки міста Покровська Донецької області відбувся семінар для суб’єктів господарювання з питань інспекційних відвідувань, які проводяться ГУ Держпраця та органами місцевого самоврядування для контролю додержання законодавства про працю, організований адвокатом Молчановою Наталією Володимирівною із запрошенням Смаль Олега Павловича - завідувача сектору державного контролю додержання законодавства про працю та охорону праці Покровської міської ради.

На семінарі акцентувалась увага учасників на активізації роботи вказаних органів у зв’язку з Розпорядженням прем’єр міністра України Гройсмана від 05 вересня 2018 р. № 649-р.

Семінар проводився у вільній обстановці з можливістю дискутувати, задавати питання, вивчати судову практику і застосування законодавства на практиці. Метою семінару було вивчення і усунення можливих помилок у використанні найманої праці, правильне процесуальне оформлення цих взаємовідносин, виконання мінімальних гарантій встановлених державою в оплаті праці і мінімальної заробітної плати.

На завершенні зустрічі Смаль О.П. було підведено підсумок з теми семінару, вказано на помилки, які частіше припускають з питань додержання законодавства про працю суб’єктами господарювання, також була можливість отримати відповіді на питання, які турбували як підприємців так і адвокатів з питань застосування законодавства на практиці.

IMG 30495197d42eb823243dd3be0c68db74 V

IMG 2a002246e4ec9a143c4d5af04933fdd8 V

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2