Покровська міська рада — Звіт про контрольовані операції за 2017 рік необхідно подати до 1 жовтня 2018 року
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Звіт про контрольовані операції за 2017 рік необхідно подати до 1 жовтня 2018 року

Засади визначення операцій контрольованими зазначені у п.39.2 ст.39 Податкового кодексу України.

У звіті про контрольовані операції зазначається інформація про всі контрольовані операції, здійснені платником податків у звітному періоді.

Форма та Порядок складання Звіту про контрольовані операції затверджені наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 №8 зі змінами і доповненнями (http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0187-16).

Отже, платникам податків, які здійснювали контрольовані операції у 2017 році, необхідно подати звіт про контрольовані операції до органів фіскальної служби до

1 жовтня 2018 року. Враховуючи, що останній день подання Звіту про контрольовані операції за 2017 звітний рік (30.09.2018) припадає на вихідний день (неділя), платники податків мають подати такий звіт не пізніше 01.10.2018.

Звертаємо увагу, що з урахуванням особливостей електронного документообігу платникам податків варто заздалегідь подбати про своєчасне подання Звіту про контрольовані операції з метою можливості у разі його неприйняття з будь-яких технічних або форс-мажорних обставин вжити заходів для вирішення цього питання до завершення граничного строку подання Звіту про контрольовані операції.

Звіт складається із заголовної, основної частин, додатка та інформації до додатків, які є його невід’ємною частиною та містять інформацію про осіб, які є сторонами контрольованих операцій, та деталізовані відомості про контрольовані операції і заповнюється окремо щодо кожної особи, яка бере участь у контрольованих операціях. Кількість додатків до звіту має відповідати кількості контрагентів — сторін контрольованих операцій, зазначених в основній частині звіту.

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2