Покровська міська рада — ПОЧАТОК ТУРУ ВУЛИЧНОЇ ФОТОВИСТАВКИ «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ УКРАЇНИ: СВІТОВИЙ ТРІУМФ ЩЕДРИКА» НА ДОНЕЧЧИНІ
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

ПОЧАТОК ТУРУ ВУЛИЧНОЇ ФОТОВИСТАВКИ «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ УКРАЇНИ: СВІТОВИЙ ТРІУМФ ЩЕДРИКА» НА ДОНЕЧЧИНІ

ПОЧАТОК ТУРУ ВУЛИЧНОЇ ФОТОВИСТАВКИ «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ УКРАЇНИ: СВІТОВИЙ ТРІУМФ ЩЕДРИКА» НА ДОНЕЧЧИНІ відбувся 21 вересня в Краматорську, в рамках святкування 150-річчя міста і проведення всеукраїнського економічного форуму «Kramatorsk Invest-2018».

Головна ідея форуму - показати Донецьку область, як територію розвитку та нових можливостей.

Незважаючи на збройний конфлікт, що триває на Сході України з 2014 року і охоплює частину Донбасу, промислові міста регіону, такі як Краматорськ, Маріуполь, Покровск, Бахмут та інші продовжують розвиватися, роблячи помітний внесок в економіку області та країни, виходять на нові ринки збуту і гідно представляють Україну на зарубіжних ринках. Зокрема, продукція унікальних промислових гігантів, тут розташовані, не має аналогів в світі.

Сьогодні такі міста, як Краматорськ - це не тільки флагмани важкого машинобудування і металургії, гірничодобувної галузі, а й висококваліфіковані технічні фахівці, інженери, винахідники, раціоналізатори і вчені.

На відкритті вуличної фотовиставки «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика» виступили міський голова Краматорська Андрій Панков, Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах, Президент ЗАТ “Новокраматорський машинобудівний завод” Георгій Скудар.

Всеукраїнський тур фотовиставки проводиться за ініціативою Покровської міської ради (Донецька область) та підтримки Українського інституту національної пам'яті, Українського союзу промисловців і підприємців та Торгово-промислової палати України. Вона популяризує історичні гастролі Української Хорової Капели країнами Європи і Америки з 1919 по 1924 роки. Під час хорового турне, колектив презентував світу відому українську колядку «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича, яка нині є найбільш пізнаваною різдвяною піснею у світі.

Фотовиставка анонсує організацію ювілейного турне з травня по грудень 2019 року кращого українського хору країнами Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Франція, Чехія, Швейцарія) і Америки (США, Канада), який стане переможцем конкурсу «Щедрик-фест». Хоровий конкурс відбудеться у місті Покровськ у грудні 2018 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті: www.shchedrykfest.com.ua.

Супутня презентаційна програма ювілейних гастролей буде спрямована на просування вітчизняних торгових марок і товарів на європейському ринку, пошуку європейських партнерів для залучення інвестицій до української економіки і для відновлення інфраструктури та створення нових робочих потужностей для місцевого населення після відновлення миру на Донеччині.

20180921 143332 20180923 130204

 

 

 

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2