Покровська міська рада — Право на отримання безоплатної правової допомоги має кожна особа, яка потребує цього
Переважно хмарно

-1°C

Переважно хмарно

Вологість: 92%

Вітер: 11.27 km/h

Право на отримання безоплатної правової допомоги має кожна особа, яка потребує цього

Верховною Радою України прийнято Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» 7 грудня 2017 року, яким, зокрема, доповнено частину першу статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» пунктом 13 в частині розширення переліку категорій осіб, що мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, за рахунок осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Дана категорія справ досить нова для нашої держави, механізм захисту даної категорії осіб тільки пристосовується до нашої правової системи. Громадянам України важливо знати про свої права, а особливо, яким чином їх можна захистити. Всі особи, які знаходяться під юрисдикцією України мають право на первинну безоплатну правову допомогу, тобто на отримання консультації по правовим питанням.

На вторинну правову допомогу в формі складання процесуальних документів та здійснення представництва інтересів можуть розраховувати особи, які належать до соціально незахищених категорій населення, що встановлюється ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».

Якщо Вам потрібна консультація з будь-якого правового питання або Ваші права порушено і Ви бажаєте звернутись до правоохоронних органів або суду, то двері Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги відкриті для Вас з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 години та у п'ятницю з 9.00 до 16.45 години.

Центр знаходиться за адресою м. Маріуполь, пр. Нахимова, 82. Безоплатну первинну допомогу у вигляді консультацій Центр надає всім громадянам за пред'явленням паспорту та ідентифікаційного номеру.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись за телефонами: (0629)47-46-95, 067-417-22-49 або 050-951-28-81 чи за телефоном гарячої лінії 0-800-213-103

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2