Покровська міська рада — ХХІХ Міжнародний фестиваль любителів настільного тенісу
Partly Cloudy

-2°C

Partly Cloudy

Вологість: 61%

Вітер: 12.87 km/h

ХХІХ Міжнародний фестиваль любителів настільного тенісу

З 27 серпня по 4 вересня 2018 року пройшов ХХІХ Міжнародний фестиваль любителів настільного тенісу «Стара Фортеця - 2018».

Проживали спортсмени на базі «Залив» смт. Затока , що розміщається на березі Чорного моря.

У фестивалі брали участь 150 чоловік з наступних країн: Молдова, Білорусь, Прибалтика, Росія та Україна. З України приймали участь наступні міста: Київ, Біла Церква, Кропивницький, Закарпаття, Одеса, Бровари, Бердичів, Харків, Хмельницькій, Калуш, Кременчук, Ужгород, Львів, Мирноград, Краматорськ, Маріуполь та Покровськ.

На відкритті Міжнародного турніру вшанували пам’ять нашого земляка, відомого спортсмена не тільки в Україні , а й далеко за її межами, суддю міжнародної категорії з тенісу настільного, що багато років очолював суддівську колегію турніру Оганесян Микаел Володимирович. Також багато гарних слів у адресу тренера та наставника було сказано на урочистому підбитті підсумків, його багато численними учнями та колегами, що брали участь у цьому турнірі.

На цьому фестивалі у якості почесного гостя присутня була дружина Оганесян М.В. – Оганесян Галина Порокоф’євна.

На урочистому завершенні фестивалю, переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та грошовими винагородами. Серед переможців і призерів відомі вже у Покровську майстри малої ракетки, учні Оганесяна М.В. мають такі результати:

Волков Павло - І місце

Ковальчук Олександр – ІІІ місце

Стібель Олександр – І місце

Бабенко Людмила – ІІІ місце

3

Опубліковано у Новини

    pfu    big logo2